App Store Google Play

За чотири роки видатки на розвиток інфраструктури регіону зросли майже у 14 разів

05.02.2019 18:30
За чотири роки видатки на розвиток інфраструктури регіону зросли майже у 14 разів

Осучаснені школи, дитсадки, лікарні та парки. Якісні дороги та нові спортмайданчики. Міста і села Дніпропетровщини одне за одним перетворюються на сучасні. За останні чотири роки витрати на реалізацію різних проектів зросли майже у 14 разів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Стрімкий розвиток інфраструктури регіону став можливим завдяки децентралізації. Реформа, ініційована Президентом України Петром Порошенком, відкрила нові можливості для розвитку територій. Частина доходів залишається на місцях. Громади самі вирішують, в які проекти вкладати кошти, і населені пункти області стають дедалі комфортнішими для життя. Якщо у 2014-му з бюджетів всіх рівнів на реалізацію інфраструктурних проектів витратили 622 млн грн, то 2018-го – 8,4 млрд», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Яскравий приклад дії реформи децентралізації – Покров. Останніми роками місто не впізнати. Осучаснені вулиці, нові зони відпочинку та осередки дитячої творчості. За останні чотири роки там реалізували майже 120 проектів.

«По всій області перетворюємо навчальні заклади на модернові – яскраві та енергоефективні. Такою стала після масштабної реконструкції, наприклад, школа №1 у Покрові. Термомодернізована ззовні будівля – і різнобарвні класи із сучасним обладнанням всередині. За таким новітнім стандартом нині приводимо до ладу ще понад 30 шкіл у різних куточках області», – додав Валентин Резніченко.

Сучасні комфортні умови створюють і для малюків. Так, у Ляшківці в новому дитсадку «Калинка» – 70 вихованців. Реконструювали і садок «Вишенька» у Бородаївці. Там – теплі приміщення, облаштовані кращим інвентарем і технікою. А ще – яскраві дитячі майданчики.

У селі Миколаївка Новомосковського району осучаснили крило опорної школи. Його відвели для дошкільнят. Будівля дитсадка грає яскравими кольорами. Всередині – просторі ігрові та затишні спальні.

Сотню додаткових місць для виховання дошкільнят створили і у навчальних закладах Томаківської громади. Тепер там немає черг до дитсадків.

Мешканці Марганця не натішаться зведеному з «нуля» Парку закоханих. Він став улюбленим місцем відпочинку для городян. А ще – у віддаленому районі міста реконструювали амбулаторію №2. Капітально відремонтували і декілька вулиць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...