App Store Google Play

В міськраді обіцяють, що хвалені Філатовим "поляки" усуватимуть недоліки ремонту вулиці Курчатова за власний рахунок

05.02.2019 16:20
В міськраді обіцяють, що хвалені Філатовим "поляки" усуватимуть недоліки ремонту вулиці Курчатова за власний рахунок

Заступник міського голови Михайло Лисенко повідомив, що катастрофічну ситуацію з щойно відремонтованою вулицею Курчатова у Дніпрі підрядник виправлятиме за власний рахунок. Про це він повідомив сьогодні, 5 лютого, під час прес-конференції, передає Дніпроград.

За його словами, виправлення підрядником недоліків своєї роботи – нормальна практика. Цю практику чиновник обіцяє застосувати і на сумнозвісній вулиці Курчатова, на ремонт якої з міського бюджету витратили близько 130 мільйонів гривень.

«На всі види робіт у нас існує гарантія. На капітальний ремонт гарантія складає 5 років. У свій час облрада за власні кошти виконала ремонт вулиці Робочої і передала все на наш баланс. Після чого вже під нашим наглядом підрядник усував всі недоліки. Така ж ситуація і з вулицею Курчатова. Підрядник в обов’язковому порядку вирішить за власні кошти всі проблеми, що з’явилися. Причина цих проблем полягає в тому, що вони не встигали покласти плитку і проводили роботи при низьких температурах. Всі проблеми за свій рахунок вони усунуть», - запевнив Лисенко.

Окрім цього, він також розповів що до приходу теплої погоди в Дніпрі проводитимуть ямковий ремонт, під час якого буде використовуватися холодний асфальт та зріз. Втім, цього вистачить лише на пару тижнів. Більш масштабні ремонти в міськраді обіцяють почати аж в березні. В тому числі це стосується і Центрального мосту, який обіцяють повністю відремонтувати до серпня 2019 року.

Варто зазначити, що капітальний ремонт вулиці Курчатова проводила компанія «Тракція-Інфра» - відомі «поляки», яких «привів у місто» міський голова Борис Філатов. Втім згодом виявилося, що насправді «Тракція-Інфра» контролюється близьким оточенням верхівки міської ради та по суті не має жодного відношення до польських фахівців.

Додамо, що тендері на ремонт вулиці Курчатова, який мав завершитися до кінця грудня 2018 року, 27 грудня з’явилася додаткова угода, згідно із якою частина грошей з виділених 127 мільйонів підуть надійдуть «Тракції-Інфра» і в 2019 році. Це означає, що роботи компанія проводитиме і цьогоріч.

Нагадаємо, що нещодавно вулиця Курчатова почала доводити дніпрян до госпіталізації.

Окрім цього, прокуратура не знаю що саме в Дніпрі ремонтують зазначені «поляки».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...