App Store Google Play

У Софіївській ОТГ створюють сучасний освітній простір для дітей

5 Лютого 13:20
У Софіївській ОТГ створюють сучасний освітній простір для дітей

Будівлі Софіївської опорної школи набувають сучасного вигляду. Ще вчора – сірі та непримітні, сьогодні рясніють кольорами. Новітній освітній простір для дітлахів створює Дніпропетровська облдержадміністрація. Реконструкція – перша за 80-річну історію закладу. В корпусі початкової школи роботи вже на фініші. Після їх завершення ремонтники розпочнуть модернізацію приміщення для старших класів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Якісна освіта має бути доступною для всіх маленьких мешканців області, незалежно від того, проживають вони у місті чи невеличкому селі. Таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Одночасно приводимо до ладу понад 30 основних і опорних шкіл. Створюємо сучасний спортивно-освітній простір і для дітей Софіївської громади. Поряд із місцевим навчальним закладом реконструювали стадіон. Наразі у розпалі – модернізація обох будівель школи», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Реконструює заклад ДніпроОДА

Софіївська опорна школа – найбільша в районі. Будівлю початкових класів звели ще у 1934 році. З тих пір – жодного капремонту. Реконструкцію 2018-го розпочала Дніпропетровська облдержадміністрація. Змінам зраділи і діти, і вчителі.

«Ми щасливі, що потрапили до проекту облдержадміністрації з осучаснення опорних шкіл, – розповіла директор школи Римма Тиркба. – Зміни – суттєві. Обидві будівлі – із новими покрівлями, вікнами. Зараз підрядники термомодернізують фасади. Ззовні вони вже такі гарні і райдужні! Мабуть, найкращі в регіоні».

У будівлі початкових класів підрядники готують для малечі яскравий сюрприз. Весь другий поверх рясніє кольорами. Червоні, зелені, помаранчеві, жовті, сині двері класів. Всередині – таких самих кольорів стіни біля дошки. Увага дітлахів зосереджуватиметься на вчителеві та навчальному матеріалі.

Класи – світлі,..

«Дуже вдячні всім, хто причетний до цієї реконструкції, – сказала вчителька початкових класів Лариса Герасимова. – Від ремонту нас переповнюють емоції. У вчителів душа радіє, а мозок прагне працювати більш творчо. Впевнена, що у нових комфортних умовах і діти вчитимуться із набагато більшим бажанням».

На 1-му поверсі в розпалі – оздоблення стін. Підлогу вже підготували під лінолеум. На сходових маршах невдовзі монтуватимуть перила.

«Школу приводять до ладу, і вона стає більш акуратною, гарною. Наче новою», – сказав учень 3-го класу Сашко Бабченко.

Вже закупили нові меблі

Діти матимуть оновлені гімнастичну та танцювальну зали, просторий кабінет психолога.

Вже закупили нові меблі та спортивний інвентар.

«Матимемо нові парти, столи, книжкові полиці, – поділилася учениця 3-го класу Кароліна Кошеленко. – Все це роблять для нас. І мені, і моїм однокласникам це дуже до вподоби!». 

Згодом реконструюють і кабінети старших класів – в іншому корпусі.

Там осучаснять приміщення для старших класів

«Тільки-но почали робити фасад, ми відразу відчули, наскільки тепліше стало в класі. Тепер можна навіть у футболках взимку ходити, – розповіла учениця 10 класу Анастасія Камінська. – Бачила через вікно, які гарні класи зробили для молодших школярів. Кажуть, такі самі матимемо і ми. Це буде круто!».

У листопаді 2018-го Дніпропетровська ОДА завершила реконструкцію шкільного стадіону.

В Софіївській школі – понад 700 учнів. Це мешканці Софіївки та 5 навколишніх сіл.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...