App Store Google Play

У Софіївській ОТГ створюють сучасний освітній простір для дітей

5 Лютого 13:20
У Софіївській ОТГ створюють сучасний освітній простір для дітей

Будівлі Софіївської опорної школи набувають сучасного вигляду. Ще вчора – сірі та непримітні, сьогодні рясніють кольорами. Новітній освітній простір для дітлахів створює Дніпропетровська облдержадміністрація. Реконструкція – перша за 80-річну історію закладу. В корпусі початкової школи роботи вже на фініші. Після їх завершення ремонтники розпочнуть модернізацію приміщення для старших класів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Якісна освіта має бути доступною для всіх маленьких мешканців області, незалежно від того, проживають вони у місті чи невеличкому селі. Таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Одночасно приводимо до ладу понад 30 основних і опорних шкіл. Створюємо сучасний спортивно-освітній простір і для дітей Софіївської громади. Поряд із місцевим навчальним закладом реконструювали стадіон. Наразі у розпалі – модернізація обох будівель школи», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Реконструює заклад ДніпроОДА

Софіївська опорна школа – найбільша в районі. Будівлю початкових класів звели ще у 1934 році. З тих пір – жодного капремонту. Реконструкцію 2018-го розпочала Дніпропетровська облдержадміністрація. Змінам зраділи і діти, і вчителі.

«Ми щасливі, що потрапили до проекту облдержадміністрації з осучаснення опорних шкіл, – розповіла директор школи Римма Тиркба. – Зміни – суттєві. Обидві будівлі – із новими покрівлями, вікнами. Зараз підрядники термомодернізують фасади. Ззовні вони вже такі гарні і райдужні! Мабуть, найкращі в регіоні».

У будівлі початкових класів підрядники готують для малечі яскравий сюрприз. Весь другий поверх рясніє кольорами. Червоні, зелені, помаранчеві, жовті, сині двері класів. Всередині – таких самих кольорів стіни біля дошки. Увага дітлахів зосереджуватиметься на вчителеві та навчальному матеріалі.

Класи – світлі,..

«Дуже вдячні всім, хто причетний до цієї реконструкції, – сказала вчителька початкових класів Лариса Герасимова. – Від ремонту нас переповнюють емоції. У вчителів душа радіє, а мозок прагне працювати більш творчо. Впевнена, що у нових комфортних умовах і діти вчитимуться із набагато більшим бажанням».

На 1-му поверсі в розпалі – оздоблення стін. Підлогу вже підготували під лінолеум. На сходових маршах невдовзі монтуватимуть перила.

«Школу приводять до ладу, і вона стає більш акуратною, гарною. Наче новою», – сказав учень 3-го класу Сашко Бабченко.

Вже закупили нові меблі

Діти матимуть оновлені гімнастичну та танцювальну зали, просторий кабінет психолога.

Вже закупили нові меблі та спортивний інвентар.

«Матимемо нові парти, столи, книжкові полиці, – поділилася учениця 3-го класу Кароліна Кошеленко. – Все це роблять для нас. І мені, і моїм однокласникам це дуже до вподоби!». 

Згодом реконструюють і кабінети старших класів – в іншому корпусі.

Там осучаснять приміщення для старших класів

«Тільки-но почали робити фасад, ми відразу відчули, наскільки тепліше стало в класі. Тепер можна навіть у футболках взимку ходити, – розповіла учениця 10 класу Анастасія Камінська. – Бачила через вікно, які гарні класи зробили для молодших школярів. Кажуть, такі самі матимемо і ми. Це буде круто!».

У листопаді 2018-го Дніпропетровська ОДА завершила реконструкцію шкільного стадіону.

В Софіївській школі – понад 700 учнів. Це мешканці Софіївки та 5 навколишніх сіл.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...