App Store Google Play

У Кіберполіції надали поради, як убезпечити себе від інтернет-шахраїв

05.02.2019 15:20
У Кіберполіції надали поради, як убезпечити себе від інтернет-шахраїв

Нині в Україні почастішали випадки інтернет-шахрайства. Зокрема, найбільш розповсюдженими видами злочинів у мережі інтернет є махінації зі здійснення платіжних операцій. Про це сьогодні, 5 лютого, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" повідомив заступник начальника відділу Кіберполіції у Дніпропетровській області Андрій Авер'янов, передає Дніпроград.

"Аби зробити своє користування інтернетом безпечним, при використанні будь-якого ресурсу ви маєте відповісти собі на три питання: наскільки необхідно надавати власні персональні дані, наскільки ці дані важливі, а також чи можна довіряти співрозмовнику у мережі", - зазначив Андрій Авер'янов.

За його словами, ще одне з найважливіших питань у кіберпросторі - захист персональних даних. Якщо користувач будь-де їх розміщує або зберігає на якомусь ресурсі, то дана інформація обов'язково має бути зашифрована.

Існують також вимоги до створення паролів для персональних акаунтів чи сховищ. У відповідності до розробленої методики, вони мають містити спеціальні символи. Крім того, у них повинні бути відсутні дані, які стосуються безпосередньо людини (ім'я, дата народження, номер телефону тощо).

Необхідно звертати увагу на назву ресурсу та доменне ім'я.

"Якщо там, наприклад, стоїть значок "ua", це означає, що сайт був створений і знаходиться у сегменті українського інтернету. І вже з більшою вірогідністю йому можна довіряти", - додав заступник начальника відділе Кіберполіції у Дніпропетровській області Андрій Авер'янов.

Крім того, фахівець радить уважно дивитись на наповнення сайту. Зокрема, співставляти його зміст та назву.

Раніше повідомлялося, що на Дніпропетровщині затримали шахраїв, які через інтернет продавали повітря замість автомобілів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...