App Store Google Play

Січеславська область обов'язково буде, - Андрій Денисенко

05.02.2019 15:00
Січеславська область обов'язково буде, - Андрій Денисенко

Сьогодні, 5 лютого, під час публічної акції під стінами Верховної Ради, де мешканці Дніпропетровської області вимагали перейменувати регіон у Січеславський, народний депутат Андрій Денисенко заявив, що рано чи пізно область носитиме гідне національне ім'я, яке має на меті відновити нашу козацьку спадщину в топоніміці. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

"Січеславський край проніс славу козацтва через 500 років боротьби за волю України. Ті люди, які сто років тому проголошували незалежність УНР і Соборність Української держави актом Злуки із ЗНР, проповідували ті самі ідеї, як і ми з вами. Базувалися на тому самому комплексі цінностей і переконань. І ми органічно продовжуємо цю справу", - зазначив Денисенко.

Він також наголосив, що сьогоднішня акція та активна громадська позиція тисячі мешканців області привернула увагу народних депутатів до того, що треба не просто декомунізувати Дніпропетровську область, а й українізувати її.

"Мало стерти з мапи катів нашого народу. Обов'язково необхідно ствердити наші національні символи. Довкола яких у всьому світі точиться боротьба. Прихильники так званої Дніпровської області - це автори дрібної малоросійської антиукраїнської інтриги. Авантюри, в яку було втягнуто президента України. Адже в Січеславській є всі ті принципи, про які говорить Петро Порошенко: "Армія, Мова, Віра". Особисто я підтримую ці гасла. І дуже б хотілося, аби президент не тільки проголошував ці правильні слова, а й слідував їх змісту. Я щиро сподіваюся, що здоровий глузд Адміністрації Президента слідуватиме за духом українського народу, а не філатівським авантюрам. Тим людям, які сто разів під час виборів змінять гасла та знамена", - зазначив Денисенко.

Народний депутат наголосив, що Січеславська - несе національно-патріотичний зміст, який виховуватиме майбутнє покоління січеславців і на корні придушить можливий сепаратизм.

"Ми сто років чекали цього моменту, і якщо народні депутати не виправлять цю помилку, почекаємо кращої політичної кон’юнктури. Але нам не потрібні гнилі та антиукраїнські компроміси. І зараз ми бачимо саботажників проукраїнських ідей. Тих, хто примазуються до патріотичних сил, а потім, у відповідальний момент, б'ють у спину. Наприклад, такий як нардеп Курячий, який бігав минулого голосування і витягував картки", - зазначив Денисенко. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...