App Store Google Play

Дніпрянам розповіли про зміни у системі ЗНО-2019

05.02.2019 19:30
Дніпрянам розповіли про зміни у системі ЗНО-2019

Сьогодні, 5 лютого, розпочалася реєстрація на ЗНО-2019, яка буде тривати до 25 березня. Цьогоріч Міносвіти вносить декілька змін до системи ЗНО, про які під час прес-конференції в ІЦ "Наше місто" розповіла директор Дніпропетровського регіонального центру оцінки якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

За її словами, цьогоріч планується 30 тис. осіб, які складатимуть ЗНО у нашій області. Окрім того, кількість охочих скласти пробне оцінювання побила рекорд: на тест з української мови та літератури зареєструвалися 13 тис. осіб,  а на математику - 4,5 тисячі.

Зареєструватися може кожен охочий, потрібно лише зібрати пакет документів. До складання ЗНО допускаються також громадяни України з окупованої території, які є учнями (слухачами, студентами) навчальних закладів на підконтрольній Україні території. Якщо вони втратили документ, що засвідчує особу, і не мають можливості його відновити, їм можна надати довідку з навчального закладу з фотокарткою.

На думку експерта, позитивним є те, що цьогоріч учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації іноземну мову, результат за ЗНО буде зарахований як результат за ДПА (за шкалою 1-12 балів), залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали.

Зазначається, що при вступі до університету будуть зараховані результати ЗНО за 2017, 2018 і 2019 роки всіх предметів, крім іноземних мов.

"Також ЗНО зможуть скласти абітурієнти з порушеннями слуху та зору. Для них можуть створюватися спеціальні умови, а слабкозорі діти зможуть пройти тести, які надруковані рельєфно-крапковим шрифтом Брайля, з української мови та літератури, математики, історії України та біології", - додала Марина Горбенко-Хвастунова.

Зазначається, що у 2019 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня з математики, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови та літератури, іспанської, німецької, французької, англійської мов та фізики. ЗНО з інших предметів відбудеться з 4 червня по 13 червня 2019 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...