App Store Google Play

Дніпрянам розповіли про зміни у системі ЗНО-2019

05.02.2019 19:30
Дніпрянам розповіли про зміни у системі ЗНО-2019

Сьогодні, 5 лютого, розпочалася реєстрація на ЗНО-2019, яка буде тривати до 25 березня. Цьогоріч Міносвіти вносить декілька змін до системи ЗНО, про які під час прес-конференції в ІЦ "Наше місто" розповіла директор Дніпропетровського регіонального центру оцінки якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

За її словами, цьогоріч планується 30 тис. осіб, які складатимуть ЗНО у нашій області. Окрім того, кількість охочих скласти пробне оцінювання побила рекорд: на тест з української мови та літератури зареєструвалися 13 тис. осіб,  а на математику - 4,5 тисячі.

Зареєструватися може кожен охочий, потрібно лише зібрати пакет документів. До складання ЗНО допускаються також громадяни України з окупованої території, які є учнями (слухачами, студентами) навчальних закладів на підконтрольній Україні території. Якщо вони втратили документ, що засвідчує особу, і не мають можливості його відновити, їм можна надати довідку з навчального закладу з фотокарткою.

На думку експерта, позитивним є те, що цьогоріч учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації іноземну мову, результат за ЗНО буде зарахований як результат за ДПА (за шкалою 1-12 балів), залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали.

Зазначається, що при вступі до університету будуть зараховані результати ЗНО за 2017, 2018 і 2019 роки всіх предметів, крім іноземних мов.

"Також ЗНО зможуть скласти абітурієнти з порушеннями слуху та зору. Для них можуть створюватися спеціальні умови, а слабкозорі діти зможуть пройти тести, які надруковані рельєфно-крапковим шрифтом Брайля, з української мови та літератури, математики, історії України та біології", - додала Марина Горбенко-Хвастунова.

Зазначається, що у 2019 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня з математики, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови та літератури, іспанської, німецької, французької, англійської мов та фізики. ЗНО з інших предметів відбудеться з 4 червня по 13 червня 2019 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...