App Store Google Play

Метро у Дніпрі будують зі швидкістю 30-50 сантиметрів на добу

4 Лютого 11:20
Метро у Дніпрі будують зі швидкістю 30-50 сантиметрів на добу

Сьогодні, 4 лютого, під час виїзної прес-конференції заступник міського голови Михайло Лисенко розповів про перебіг будівництва дніпровського метрополітену. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Лисенко продемонстрував журналістам одну з ділянок метробуду, що знаходиться біля комплексу «Асторія» на проспекті Яворницького.

За словами чиновника, на цій ділянці будівельники зіштовхнулися з гранітними породами, які не дозволяють проводити їх розробку за допомогою вибухівки. Відповідно, генпідрядник використовує лише механічний метод руйнування граніту за допомогою гідравлічного молота.

«На сьогоднішній день нам до горизонту залишилося пройти 32 метри. Враховуючи те, що ми не використовуємо буро-підривний спосіб роботи, швидкість проходження в день складає від 30-50 сантиметрів», - розповів Михайло Лисенко.

Втім, не дивлячись на таку повільну динаміку, він заявив, що вже у квітні будівельники мають досягнути горизонту і почати процес об’єднання стволів.

Варто також зазначити, що на деяких ділянках будівництва метро ситуація ще більш сумнівна. Зокрема, в районі станції Театральної роботи вертикальним бурінням можуть затягнутися до наступного року через необхідність переносу комунікацій. Що стосується Музейної станції, яка буде найглибшою в місті (більше 70 метрів), то роботи з вертикального буріння ще досі не розпочалися.

Михайло Лисенко також розповів, що останні два роки міськрада та підрядник витратили на те, щоб змінити проект будівництва. В подальшому він запевнив, що роботи мають значно прискоритися.

Нагадаємо, що метро у Дніпрі обіцяють відкрити протягом наступних трьох років. Раніше у міськраді повідомляли, що дніпровське метро будують за найшвидшою технологією в Європі.

Раніше також повідомлялося, що метро у Дніпрі ризикує повторити долю Нового мосту.

Цьогоріч на дніпровське метро з держбюджету виділяють 1,5 млрд гривень.

Дізнавайтеся найсвіжіші новини першими: підписуйтесь на наш канал у Telegram та на сторінку в Instagram.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...
В кожній країні столиця зазвичай виділяється поміж інших міст і селищ. Це може виражатися розвинутішими сферами бізнесу та туристичними принадами або ж просто зовнішнім виглядом. Париж – візитів...
Коротше, виріс я за совка. Коли він ґиґнув було межі 24 роки. Тож, школу, армію, перші курси «вишу» я пройшов ще за червоноперої влади.Тоді україномовних гнобили, як могли і хотіли. Глузув...