App Store Google Play

Метро у Дніпрі будують зі швидкістю 30-50 сантиметрів на добу

4 Лютого 11:20
Метро у Дніпрі будують зі швидкістю 30-50 сантиметрів на добу

Сьогодні, 4 лютого, під час виїзної прес-конференції заступник міського голови Михайло Лисенко розповів про перебіг будівництва дніпровського метрополітену. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Лисенко продемонстрував журналістам одну з ділянок метробуду, що знаходиться біля комплексу «Асторія» на проспекті Яворницького.

За словами чиновника, на цій ділянці будівельники зіштовхнулися з гранітними породами, які не дозволяють проводити їх розробку за допомогою вибухівки. Відповідно, генпідрядник використовує лише механічний метод руйнування граніту за допомогою гідравлічного молота.

«На сьогоднішній день нам до горизонту залишилося пройти 32 метри. Враховуючи те, що ми не використовуємо буро-підривний спосіб роботи, швидкість проходження в день складає від 30-50 сантиметрів», - розповів Михайло Лисенко.

Втім, не дивлячись на таку повільну динаміку, він заявив, що вже у квітні будівельники мають досягнути горизонту і почати процес об’єднання стволів.

Варто також зазначити, що на деяких ділянках будівництва метро ситуація ще більш сумнівна. Зокрема, в районі станції Театральної роботи вертикальним бурінням можуть затягнутися до наступного року через необхідність переносу комунікацій. Що стосується Музейної станції, яка буде найглибшою в місті (більше 70 метрів), то роботи з вертикального буріння ще досі не розпочалися.

Михайло Лисенко також розповів, що останні два роки міськрада та підрядник витратили на те, щоб змінити проект будівництва. В подальшому він запевнив, що роботи мають значно прискоритися.

Нагадаємо, що метро у Дніпрі обіцяють відкрити протягом наступних трьох років. Раніше у міськраді повідомляли, що дніпровське метро будують за найшвидшою технологією в Європі.

Раніше також повідомлялося, що метро у Дніпрі ризикує повторити долю Нового мосту.

Цьогоріч на дніпровське метро з держбюджету виділяють 1,5 млрд гривень.

Дізнавайтеся найсвіжіші новини першими: підписуйтесь на наш канал у Telegram та на сторінку в Instagram.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...