App Store Google Play

Метро у Дніпрі будують зі швидкістю 30-50 сантиметрів на добу

04.02.2019 11:20
Метро у Дніпрі будують зі швидкістю 30-50 сантиметрів на добу

Сьогодні, 4 лютого, під час виїзної прес-конференції заступник міського голови Михайло Лисенко розповів про перебіг будівництва дніпровського метрополітену. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Лисенко продемонстрував журналістам одну з ділянок метробуду, що знаходиться біля комплексу «Асторія» на проспекті Яворницького.

За словами чиновника, на цій ділянці будівельники зіштовхнулися з гранітними породами, які не дозволяють проводити їх розробку за допомогою вибухівки. Відповідно, генпідрядник використовує лише механічний метод руйнування граніту за допомогою гідравлічного молота.

«На сьогоднішній день нам до горизонту залишилося пройти 32 метри. Враховуючи те, що ми не використовуємо буро-підривний спосіб роботи, швидкість проходження в день складає від 30-50 сантиметрів», - розповів Михайло Лисенко.

Втім, не дивлячись на таку повільну динаміку, він заявив, що вже у квітні будівельники мають досягнути горизонту і почати процес об’єднання стволів.

Варто також зазначити, що на деяких ділянках будівництва метро ситуація ще більш сумнівна. Зокрема, в районі станції Театральної роботи вертикальним бурінням можуть затягнутися до наступного року через необхідність переносу комунікацій. Що стосується Музейної станції, яка буде найглибшою в місті (більше 70 метрів), то роботи з вертикального буріння ще досі не розпочалися.

Михайло Лисенко також розповів, що останні два роки міськрада та підрядник витратили на те, щоб змінити проект будівництва. В подальшому він запевнив, що роботи мають значно прискоритися.

Нагадаємо, що метро у Дніпрі обіцяють відкрити протягом наступних трьох років. Раніше у міськраді повідомляли, що дніпровське метро будують за найшвидшою технологією в Європі.

Раніше також повідомлялося, що метро у Дніпрі ризикує повторити долю Нового мосту.

Цьогоріч на дніпровське метро з держбюджету виділяють 1,5 млрд гривень.

Дізнавайтеся найсвіжіші новини першими: підписуйтесь на наш канал у Telegram та на сторінку в Instagram.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...