App Store Google Play

Денисенко закликав Президента слідувати суті патріотичних гасел і підтримати Січеславську область

03.02.2019 11:00
Денисенко закликав Президента слідувати суті патріотичних гасел і підтримати Січеславську область

Народний депутат України Андрій Денисенко вважає, що Президент має навчитися не лише промовляти гучні патріотичні гасла, але й слідувати їхній суті. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

"У назві Січі і похідної від неї вікової назви Січеславщина, Січеславська є й армія, й мова, й віра, є підтримка істориків, краєзнавців, діячів культури, мистецтва й широких кіл громадськості. Є все, чого немає у безбарвній, неоригінальній та анаціональній назві «Дніпровська», запропонувати яку Порошенка підбурив дрібний провокатор та українофоб Філатов", - зауважив Денисенко.

Політик також сказав, що переконавши Президента подати альтернативний законопроект, Філатов завдав удару по авторитету Гаранта. 

" Насправді, Філатов завдав нищівного удару по авторитету президента у патріотичному середовищі  переконавши, що доцільно подати Дніпровську", - написав Денисенко.

Окрім цього, він звернув увагу на те, що 5 лютого під Верховною Радою розпочнеться акція на підтримку Січеславської області.

"Верховна Рада розглядатиме зміни до Конституції, в тому числі й нове ім‘я для краю п‘яти січей у четвер 7 лютого. А перша акція напередодні цієї події відбудеться вже 5 лютого, у вівторок. Обов‘язково буду", - додав Андрій Денисенко.

Нагадаємо, що нещодавно 60 організацій звернулись до Президента та депутатів з проханням підтримати перейменування області на Січеславську.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...