App Store Google Play

В облраді обговорили будівництво біогазової електростанції у Кривому Розі

02.02.2019 19:00
В облраді обговорили будівництво біогазової електростанції у Кривому Розі

У Дніпропетровській обласній раді відбулася робоча нарада щодо будівництва біогазової електростанції у місті Кривий Ріг. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на облраду.

"Технолоджі АПС в Україні” нещодавно успішно реалізувала інвестеційний проект у Дніпрі по будівництві біогазової електростанції. Подібну станцію планують створити і в Кривому Розі.

Під час зустрічі директор Інституту розвитку міста Кривого Рогу Костянтин Косьяненко презентував проект з будівництва біогазового комплексу переробки мулових відкладень Центральної станції аерації №1 Кривбасводоканалу. Він зазначив, що на сьогодні проведено попередні технічні розрахунки проекту, проект передбачає виділення земельної ділянки 10 га та активно здійснюється пошук інвесторів.

У свою чергу, директор “Технолоджі АПС в Україні” Станіслав Кругляк, відзначив необхідні передумови для успішної реалізації проекту. Зокрема, зазначена компанія-інвестор реалізує перший в Україні проект на базі Дніпроводоканалу. Потужність біогазової станції складатиме 4,8 мВт. Сировиною для вироблення електроенергії буде мул, який утворюється після очистки відходів стічних вод Дніпроводоканалу. Вартість проекту складе понад $ 11,2 млн. Термін запуску електростанції орієнтовно липень – серпень 2019 року.

Зі слів Станіслава Кругляка, результатом переробки буде не тільки вироблення електроенергії, але й вирішення екологічних проблем.

«У фінансуванні подібних проектів зацікавлені Європа, Україна та Китай, весь цей консорціум фінансового інструмента цікавить одне: прозора, зрозуміла структура угоди.  Ми зможемо розглянути можливість реалізації проекту будівництва біогазової електростанції у м. Кривий Ріг при збільшенні потужності від 2 мВт. Наша компанія готова надати всебічну інформаційну та технічну допомогу. Завжди відкриті до діалогу», – відзначив Станіслав Кругляк.

Реалізація проектів у сфері переробки відходів з вироблення електроенергії із альтернативних джерел є актуальним питанням для регіону.

"Особливо хотіли б звернути увагу інвесторів  не тільки на мегаполіси, але й на конгломерації невеликих міст області. Зазначена проблематика стосується на тільки переробки відходів отриманих після очистки стічних вод, але і переробки ТБО. Ми будемо всіляко підтримувати інвестора у зазначених сферах, в тому числі, використовуючи ресурс Дніпропетровського інвестиційного агентства (DIA)», – підвів підсумок Олег Ісаєв.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...