App Store Google Play

Січеславська - ребрендинг області, - Олег Фельдман

2 Лютого 15:45
Січеславська - ребрендинг області, - Олег Фельдман

Директор "Туристична агенція - 7 січей" Олег Фельдман вважає, що перейменування Дніпропетровської області на Січеславську дасть поштовх розвитку туризму на території регіону. Про це він заявив під час прес-конференції в УНІАН, передає Дніпроград. 

Зазначимо, що у Верховній Раді зареєструвано два законопроекти. Один з них Петра Порошенка - щодо перейменування Дніпропетровської області на Дніпровську (№9310). Другий - альтернативний, про перейменування області на Січеславську (№9310-1), авторами якого є 165 народних депутатів. Олег Фельдман закликає парламентарів підтримати альтернативний проект закону.

"Січеславська стає великим поштовхом для ребрендингу області, зокрема створює особливу зацікавленість туристів у наш регіон. Адже одразу виникає питання, а чому Січеславська, що таке Січі, а хто такі козаки, де були розташовані Січі? Це чудова назва для збереження та подальшого розвитку культурної та історичної спадщини регіону, яка сприятиме і туристичному, і економічному аспекту", - вважає експерт. 

Олег Фельдман зазначає, що козацька історія, яка на пряму пов`язана із козацьким державотворенням, є багатогранною та колоритною. Тому це унікальний майданчик для розвитку туризму.  

"Коли є зацікавленість, тоді є потреба у розбудові туристичних об'єктів та їх фінансування. Наприклад, сьогодні є проект щодо будівництва Микитинської Січі в центрі Нікополя. Це та сама Січ, де був обраний гетьманом Богдан Хмельницький. Є такі проекти в багатьох містах області. Тому перейменування області на Січеславську - це важливий крок у спонуканні до розвитку реогіну як туристичного", - зазначив історик.

Він також розповів, що за оцінками эксперта, зокрема директора Агенції розвитку Дніпра Володимира Панченка, при відродженні Січей, як об’єктів історії і туризму та розвитку турінфраструктури, Січеславська область зможе приймати щороку 1 млн туристів. За приблизними оцінками це 3 млрд гривень влитих в економіку галузі і близько 150 млн податкових надходжень в бюджети всіх рівнів. Адже один український турист за день витрачає до 50 доларів, а іноземні 150-500 долларів. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...
В кожній країні столиця зазвичай виділяється поміж інших міст і селищ. Це може виражатися розвинутішими сферами бізнесу та туристичними принадами або ж просто зовнішнім виглядом. Париж – візитів...
Коротше, виріс я за совка. Коли він ґиґнув було межі 24 роки. Тож, школу, армію, перші курси «вишу» я пройшов ще за червоноперої влади.Тоді україномовних гнобили, як могли і хотіли. Глузув...