App Store Google Play

Січеславська - ребрендинг області, - Олег Фельдман

02.02.2019 15:45
Січеславська - ребрендинг області, - Олег Фельдман

Директор "Туристична агенція - 7 січей" Олег Фельдман вважає, що перейменування Дніпропетровської області на Січеславську дасть поштовх розвитку туризму на території регіону. Про це він заявив під час прес-конференції в УНІАН, передає Дніпроград. 

Зазначимо, що у Верховній Раді зареєструвано два законопроекти. Один з них Петра Порошенка - щодо перейменування Дніпропетровської області на Дніпровську (№9310). Другий - альтернативний, про перейменування області на Січеславську (№9310-1), авторами якого є 165 народних депутатів. Олег Фельдман закликає парламентарів підтримати альтернативний проект закону.

"Січеславська стає великим поштовхом для ребрендингу області, зокрема створює особливу зацікавленість туристів у наш регіон. Адже одразу виникає питання, а чому Січеславська, що таке Січі, а хто такі козаки, де були розташовані Січі? Це чудова назва для збереження та подальшого розвитку культурної та історичної спадщини регіону, яка сприятиме і туристичному, і економічному аспекту", - вважає експерт. 

Олег Фельдман зазначає, що козацька історія, яка на пряму пов`язана із козацьким державотворенням, є багатогранною та колоритною. Тому це унікальний майданчик для розвитку туризму.  

"Коли є зацікавленість, тоді є потреба у розбудові туристичних об'єктів та їх фінансування. Наприклад, сьогодні є проект щодо будівництва Микитинської Січі в центрі Нікополя. Це та сама Січ, де був обраний гетьманом Богдан Хмельницький. Є такі проекти в багатьох містах області. Тому перейменування області на Січеславську - це важливий крок у спонуканні до розвитку реогіну як туристичного", - зазначив історик.

Він також розповів, що за оцінками эксперта, зокрема директора Агенції розвитку Дніпра Володимира Панченка, при відродженні Січей, як об’єктів історії і туризму та розвитку турінфраструктури, Січеславська область зможе приймати щороку 1 млн туристів. За приблизними оцінками це 3 млрд гривень влитих в економіку галузі і близько 150 млн податкових надходжень в бюджети всіх рівнів. Адже один український турист за день витрачає до 50 доларів, а іноземні 150-500 долларів. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...