App Store Google Play

Волонтери вимагають від керівництва Дніпровського військового шпиталю адекватного ставлення до себе

01.02.2019 15:00
Волонтери вимагають від керівництва Дніпровського військового шпиталю адекватного ставлення до себе

Нещодавно з території військового шпиталю в Дніпрі виселили волонтерський центр, який знаходився там з перших днів російсько-української війни. Волонтери пов’язують це з тим, що протягом останнього часу вони стали «незручними» керівництву шпиталю. Про це вони повідомили сьогодні, 1 лютого, під час прес-конференції, передає Дніпроград.

Як зазначила одна із волонтерок, Олександра Каладжиєва, протягом останніх двох років військовий шпиталь поступово почав повертатися до того стану, в якому він був до 2014 року.

«В першу чергу я наголошую, що ми ні в якому разі не хочемо дискредитувати державу чи ЗСУ. У свій час госпіталь перебував у жахливому стані і завдяки волонтерам та меценатам, вдалося потроху відновити його. Втім, наразі деякі з відновлених відділень знову повернулися до початкового стану. 22 січня я написала пост, в якому звернула увагу на проблеми шпиталю. Ми ходили до керівництва закладу з вимогами вплинути на ситуацію, але наші звернення зустріли прохолодно. Протягом останнього часу ми помітили тенденцію, що нас обмежують у можливостях», - зазначила Олександра Каладжиєва.

Не дивно, що поступово історія прийшла до того, що волонтерський центр взагалі виселили. Волонтери пов’язують це не тільки з тим, що вони звертають увагу на проблеми закладу, а і з тим, що вони заважають керівництву реалізовувати сумнівні схеми.

Варто зазначити, що доступ до шпиталю обмежили не тільки волонтерам, а і благодійним фондам. Зокрема, міжнародний фонд «Солідарність» наразі не може допомагати медзакладу грошима та обладнанням. Окрім цього, нинішнє керівництво шпиталю розповідає, що це відремонтовані за рахунок меценатів приміщення – це заслуга виключено військових чиновників.

Волонтери неодноразово зверталися до Міністерства оборони з вимогою перевірити діяльність дніпровського шпиталю. Відомий волонтер та громадський активіст Олександр Островський повідомив, що нинішнього керівника закладу викликають до Міністерства «на килим».

Втім, попри конфлікт, волонтери наголошують на тому, що вони в першу чергу допомагають захисникам України і вимагають лише адекватного ставлення до себе.

Нагадаємо, що лише нещодавно волонтери особисто передали допомогу військовим на передову.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...