App Store Google Play

У термомодернізованій Ляшківській школі посеред зими розквітнув бузок

01.02.2019 12:20
У термомодернізованій Ляшківській школі посеред зими розквітнув бузок

У Ляшківській школі просто посеред зими розквітнув бузок. Нічого дивного – в закладі дуже тепло. Будівлю 2018-го термомодернізувала Дніпропетровська облдержадміністрація. Розфарбована у яскраві кольори, школа стала справжньою окрасою всієї Ляшківської громади. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Децентралізація, ініційована Президентом України Петром Порошенком, відкрила для громад величезні можливості. Вони самі вирішують, в які інфраструктурні проекти вкладати кошти. Допомагаємо територіям у прагненні зробити життя людей комфортнішим, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Застаріла будівля Ляшківської школи давно потребувала капремонту. Після її термомодернізації маленькі мешканці громади мають яскравий та теплий заклад».

Будівля Ляшківської школи нині має сучасний вигляд

Ляшківській школі – понад 40 років. Сіра непримітна будівля «совкового» стандарту з роками вся покрилася тріщинами – дірява покрівля пропускала вологу. Приміщення стало холодним та вогким. Аби привести заклад до ладу, громада власними силами замінила вікна і дах. На утеплення фасаду коштів не вистачало. Місцеві звернулися до обласної влади.

«І вчителі, і учні, і батьки дуже вдячні голові облдержадміністрації, завдяки якому нам зробили справді нову українську школу, – сказав директор закладу Вадим Кисличний. – У класах дуже комфортно. Температура у приміщенні збільшилася на 3-5 градусів. Та й ззовні будівля дуже гарна – тепер вона окраса всієї громади».

У класах – тепло

Нині школу не впізнати. Будівля «грає» кольорами. Всередині температура – від 20 до 25 градусів. До того ж, менше стали витрачати на опалення. Все – завдяки енергоефективним технологіям, які застосовували під час капремонту фасаду.

«Школа стала теплішою, а ще набула сучасного вигляду. Дуже комфортно працювати в таких умовах, – поділилася вчителька початкових класів Людмила Войченко. – Головне – діткам тепло. Нарешті відпала потреба сидіти у товстих светрах».

У школі навчаються майже 200 дітей з усієї Ляшківської громади

«Як утеплили фасад – стало набагато тепліше, – розповіла учениця 10 класу Владислава Дем’яненко. –  Мені сподобалося, в які кольори пофарбували школу. Вони підіймають настрій».

Візитівкою осучасненої теплої будівлі став пахучий бузок. Величезні кущі квітнуть у коридорі – просто в горщиках.

«Дуже комфортно працювати в таких умовах. Головне – діткам тепло», – Людмила Войченко

«Мені подобається, що школа стала яскравою та веселою. В ній тепло і радісно. Я її дуже люблю!», – сказала першачок Софійка Безрукова.

У школі – майже 200 учнів. Це мешканці восьми сіл Ляшківської об’єднаної територіальної громади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...