App Store Google Play

Театр має повірити в себе, - Володимир Назаров

01.02.2019 14:20
Театр має повірити в себе, - Володимир Назаров

Новий художній керівник Дніпровського академічного театру опери та балету Володимир Назаров розповів про поточну ситуацію в закладі та поділився своїми очікуваннями щодо майбутнього театру, повідомляє Дніпроград.

За словами Назарова наразі нове керівництво обговорює з художнім колективом оновлення репертуару театру опери та балету. Поки що обрано декілька вистав, які потенційно можуть бути продемонстровані глядачу протягом найближчого часу. Новий художній керівник підкреслює, що у театру є всі шанси стати відомим не тільки на всю країну, а і на весь світ.

«Я можу стверджувати, що у театру є всі можливості для гарного розвитку. Єдине, в що має повірити колектив театру, це в себе. Якщо це вдасться, то ми зможемо підкорювати нові висоти», - зазначив Назаров.

Планується, що протягом року колективу вдасться повернути глядача в заклад і збирати аншлаги на виставах. Окрім цього, у планах нового керівництва вихід на міжнародну арену.

«Звичайно, що ми плануємо виходити на міжнародну сцену. Це для нас як кисень. Ми показуємо себе та дивимося на інших. Таким чином встановлюється зв’язок між Україною, Італією та Іспанією. Втім, не дивлячись на те, що ми вже маємо певні контакти, для початку театр має підготувати якісний товар і вже з ним вирушати на гастролі», - розповів Володимир Назаров.

Він також додав, що публіка зможе повноцінно оцінити результат роботи нового керівництва приблизно за рік.

Володимир Назаров - відомий актор та режисер, який левову частину свого життя працював у Росії. Втім, після початку антиукраїнської політики в РФ, Назаров відмовився підтримувати путінський режим та був змушений покинути країну. Актор народився у Новомосковську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...