App Store Google Play

Театр має повірити в себе, - Володимир Назаров

01.02.2019 14:20
Театр має повірити в себе, - Володимир Назаров

Новий художній керівник Дніпровського академічного театру опери та балету Володимир Назаров розповів про поточну ситуацію в закладі та поділився своїми очікуваннями щодо майбутнього театру, повідомляє Дніпроград.

За словами Назарова наразі нове керівництво обговорює з художнім колективом оновлення репертуару театру опери та балету. Поки що обрано декілька вистав, які потенційно можуть бути продемонстровані глядачу протягом найближчого часу. Новий художній керівник підкреслює, що у театру є всі шанси стати відомим не тільки на всю країну, а і на весь світ.

«Я можу стверджувати, що у театру є всі можливості для гарного розвитку. Єдине, в що має повірити колектив театру, це в себе. Якщо це вдасться, то ми зможемо підкорювати нові висоти», - зазначив Назаров.

Планується, що протягом року колективу вдасться повернути глядача в заклад і збирати аншлаги на виставах. Окрім цього, у планах нового керівництва вихід на міжнародну арену.

«Звичайно, що ми плануємо виходити на міжнародну сцену. Це для нас як кисень. Ми показуємо себе та дивимося на інших. Таким чином встановлюється зв’язок між Україною, Італією та Іспанією. Втім, не дивлячись на те, що ми вже маємо певні контакти, для початку театр має підготувати якісний товар і вже з ним вирушати на гастролі», - розповів Володимир Назаров.

Він також додав, що публіка зможе повноцінно оцінити результат роботи нового керівництва приблизно за рік.

Володимир Назаров - відомий актор та режисер, який левову частину свого життя працював у Росії. Втім, після початку антиукраїнської політики в РФ, Назаров відмовився підтримувати путінський режим та був змушений покинути країну. Актор народився у Новомосковську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...