App Store Google Play

На Дніпропетровщині в руках у юнака вибухнула електронна цигарка

01.02.2019 15:20
На Дніпропетровщині в руках у юнака вибухнула електронна цигарка

Вчора, 31 січня, у Павлограді в руках у 20-річного юнака вибухнула електронна цигарка. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на TV-news.

Зазначається, що хлопець отримав рвану рану голені, відкриту черепно-мозкову травму, потрапляння чужорідного тіла у м’які тканини голови, окрім того постраждала і лобна частина обличчя.

Лікар-травматолог Євген Таранюк розповів, що електронна цигарка вибухнула, коли юнак опустив її вниз. А якби вона вибухнула біля обличчя, то травми були б значно серйозніші.

"В моїй практиці із такими травмами звертаються вперше. Хірурги кажуть, що обійдеться без операції, оболонки мозку не пошкоджені. Але будуть консультуватись із лорами, обстеження на комп’ютерному томографі», – додав Євген Теренюк.

Досвідчені користувачі електронними цигарками зазначають, що ймовірно це була цигарка махмод. У просторах інтернету можна знайти наступну інформацію про них:

«Механічні моди (в народі, мехмоди). Це пристрій являє собою каркас для акумулятора, в ньому немає плат управління, активація відбувається механічним замиканням контакту. У використанні таких пристроїв є певні ризики, необхідно дотримуватися правил використання акумулятора і стежити за його станом, постійний струм розрядки не повинен перевищувати заявленого виробником показника. Це означає, що Вам знадобляться елементарні знання електротехніки та додаткові вимірювальні інструменти для його правильного використання. Коли цим нехтують і акумулятор отримує навантаження вище номінальної, він перегрівається, гази під тиском проривають оболонку і в контакті з повітрям спалахують (вибухають)», - йдеться в описі цигарки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...