App Store Google Play

На Дніпропетровщині в руках у юнака вибухнула електронна цигарка

01.02.2019 15:20
На Дніпропетровщині в руках у юнака вибухнула електронна цигарка

Вчора, 31 січня, у Павлограді в руках у 20-річного юнака вибухнула електронна цигарка. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на TV-news.

Зазначається, що хлопець отримав рвану рану голені, відкриту черепно-мозкову травму, потрапляння чужорідного тіла у м’які тканини голови, окрім того постраждала і лобна частина обличчя.

Лікар-травматолог Євген Таранюк розповів, що електронна цигарка вибухнула, коли юнак опустив її вниз. А якби вона вибухнула біля обличчя, то травми були б значно серйозніші.

"В моїй практиці із такими травмами звертаються вперше. Хірурги кажуть, що обійдеться без операції, оболонки мозку не пошкоджені. Але будуть консультуватись із лорами, обстеження на комп’ютерному томографі», – додав Євген Теренюк.

Досвідчені користувачі електронними цигарками зазначають, що ймовірно це була цигарка махмод. У просторах інтернету можна знайти наступну інформацію про них:

«Механічні моди (в народі, мехмоди). Це пристрій являє собою каркас для акумулятора, в ньому немає плат управління, активація відбувається механічним замиканням контакту. У використанні таких пристроїв є певні ризики, необхідно дотримуватися правил використання акумулятора і стежити за його станом, постійний струм розрядки не повинен перевищувати заявленого виробником показника. Це означає, що Вам знадобляться елементарні знання електротехніки та додаткові вимірювальні інструменти для його правильного використання. Коли цим нехтують і акумулятор отримує навантаження вище номінальної, він перегрівається, гази під тиском проривають оболонку і в контакті з повітрям спалахують (вибухають)», - йдеться в описі цигарки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...