App Store Google Play

Дніпряни створили перший в Україні сайт для допомоги постраждалим від домашнього насильства

01.02.2019 13:00
Дніпряни створили перший в Україні сайт для допомоги постраждалим від домашнього насильства

Дніпряни запустили перший в Україні сайт із переліком організацій та державних установ, які допомагають постраждалим від домашнього насильства, "Побач". Про це сьогодні, 1 лютого, в ІА "Інформатор" повідомила засновниця ОО Gender Stream Ольга Полякова, передає Дніпроград.

"У нашому суспільстві звикли сприймати культуру насильства, як норму, і пробачати. А слово "пробач" і "побач" вони дуже схожі. А ми все ж таки закликаємо людей не пробачити, а побачити насильство", - зазначила ідейна натхненниця проекту Ольга Полякова.

На сьогодні на сайті можна знайти 13 громадських організацій та одну держустанову, які працюють на території Дніпропетровської області. Серед видів допомог, які вони надають - психологічна, економічна, правова, шелтери для потерпілих. Також тут зазначені номери гарячої лінії, курсів самооборони та координаційної допомоги.

"Сайт зроблений дуже зручно. Наприклад, потрібна психологічна допомога або юридична. Людина заходить на сайт і обирає відповідну категорію. Після цього випадає список міст у нашій області, в якому ця допомога надається. І далі з’являється список організацій, які надають вищезазначену допомогу в обраному населеному пункті", - додала Ольга Полякова.

Крім того, тут розміщатимуть корисні поради. Наприклад, лайфхаки психологів, як розпізнати деспота, що таке економічне насильство тощо.

Зараз "Побач" працює у бета-версії. Повністю роботу над сайтом закінчать 14 лютого. У майбутньому він буде допомагати не лише потерпілим з Дніпропетровської області, а й з усієї території України.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі організували курси для юристів, які безкоштовно захищатимуть жінок, постраждалих від домашнього насильства.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...