App Store Google Play

Дніпряни створили перший в Україні сайт для допомоги постраждалим від домашнього насильства

1 Лютого 13:00
Дніпряни створили перший в Україні сайт для допомоги постраждалим від домашнього насильства

Дніпряни запустили перший в Україні сайт із переліком організацій та державних установ, які допомагають постраждалим від домашнього насильства, "Побач". Про це сьогодні, 1 лютого, в ІА "Інформатор" повідомила засновниця ОО Gender Stream Ольга Полякова, передає Дніпроград.

"У нашому суспільстві звикли сприймати культуру насильства, як норму, і пробачати. А слово "пробач" і "побач" вони дуже схожі. А ми все ж таки закликаємо людей не пробачити, а побачити насильство", - зазначила ідейна натхненниця проекту Ольга Полякова.

На сьогодні на сайті можна знайти 13 громадських організацій та одну держустанову, які працюють на території Дніпропетровської області. Серед видів допомог, які вони надають - психологічна, економічна, правова, шелтери для потерпілих. Також тут зазначені номери гарячої лінії, курсів самооборони та координаційної допомоги.

"Сайт зроблений дуже зручно. Наприклад, потрібна психологічна допомога або юридична. Людина заходить на сайт і обирає відповідну категорію. Після цього випадає список міст у нашій області, в якому ця допомога надається. І далі з’являється список організацій, які надають вищезазначену допомогу в обраному населеному пункті", - додала Ольга Полякова.

Крім того, тут розміщатимуть корисні поради. Наприклад, лайфхаки психологів, як розпізнати деспота, що таке економічне насильство тощо.

Зараз "Побач" працює у бета-версії. Повністю роботу над сайтом закінчать 14 лютого. У майбутньому він буде допомагати не лише потерпілим з Дніпропетровської області, а й з усієї території України.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі організували курси для юристів, які безкоштовно захищатимуть жінок, постраждалих від домашнього насильства.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...