App Store Google Play

Дніпряни створили перший в Україні сайт для допомоги постраждалим від домашнього насильства

01.02.2019 13:00
Дніпряни створили перший в Україні сайт для допомоги постраждалим від домашнього насильства

Дніпряни запустили перший в Україні сайт із переліком організацій та державних установ, які допомагають постраждалим від домашнього насильства, "Побач". Про це сьогодні, 1 лютого, в ІА "Інформатор" повідомила засновниця ОО Gender Stream Ольга Полякова, передає Дніпроград.

"У нашому суспільстві звикли сприймати культуру насильства, як норму, і пробачати. А слово "пробач" і "побач" вони дуже схожі. А ми все ж таки закликаємо людей не пробачити, а побачити насильство", - зазначила ідейна натхненниця проекту Ольга Полякова.

На сьогодні на сайті можна знайти 13 громадських організацій та одну держустанову, які працюють на території Дніпропетровської області. Серед видів допомог, які вони надають - психологічна, економічна, правова, шелтери для потерпілих. Також тут зазначені номери гарячої лінії, курсів самооборони та координаційної допомоги.

"Сайт зроблений дуже зручно. Наприклад, потрібна психологічна допомога або юридична. Людина заходить на сайт і обирає відповідну категорію. Після цього випадає список міст у нашій області, в якому ця допомога надається. І далі з’являється список організацій, які надають вищезазначену допомогу в обраному населеному пункті", - додала Ольга Полякова.

Крім того, тут розміщатимуть корисні поради. Наприклад, лайфхаки психологів, як розпізнати деспота, що таке економічне насильство тощо.

Зараз "Побач" працює у бета-версії. Повністю роботу над сайтом закінчать 14 лютого. У майбутньому він буде допомагати не лише потерпілим з Дніпропетровської області, а й з усієї території України.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі організували курси для юристів, які безкоштовно захищатимуть жінок, постраждалих від домашнього насильства.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...