App Store Google Play

Бюджет-2019: на що Дніпропетровська обласна рада спрямує гроші платників податків

01.02.2019 20:30
Бюджет-2019: на що Дніпропетровська обласна рада спрямує гроші платників податків

На засіданні бюджетної комісії Дніпропетровської обласної ради депутати вирішили деталі фінансових спрямувань бюджету-2019. Серед основних сфер спрямування коштів - освіта, ремонт доріг, капітальне будівництво та соціальні проекти. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної ради.

Більше 7 тисяч гривень надійшли до обласного бюджету з місцевих. Більшість із цих коштів, наданих Донецькою областю, депутати розподілили на виконання лабораторних досліджень Дніпропетровським обласним бюро судово-медичної експертизи.

В межах загального ресурсу майже 620 тисяч гривень перерозподілили між місцевими бюджетами області на медичне обслуговування внутрішньо переміщених осіб.

На оснащення освітніх закладів виділили понад два мільйони гривень. Зокрема, на придбання спеціального обладнання для КПНЗ “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” та “Дніпропетровський обласний методичний ресурсний центр”, у тому числі на закупку шкільних автобусів.

Майже шість мільйонів пішло на проведення капітальних ремонтів приміщень гуртожитку, утеплення фасаду та санітарно-побутових приміщень КЗО “Навчально-реабілітацій центр “Горлиця”, КСНЗСП “Дніпропетровське вище училище фізичної культури” та КЗВО “Дніпровська академія неперервної освіти”.

11 мільйонів нададуть сфері соціального захисту. Гроші підуть на придбання кухонного, холодильного, комп’ютерного обладнання, насосів, кондиціонерів для оснащення підвідомчих закладів.

Також близько половини цих коштів виділили на проведення капітального ремонту житлового корпусу та посилення його конструкції у КЗ “Іллінський психоневрологічний інтернат” ДОР”, завершення капітального ремонту асфальтового покриття КЗ “Дніпропетровський дитячий будинок інтернат ” ДОР”.

Близько 2,5 мільйонів гривень підуть на реконструкцію котельні КЗ “Стародобровольський психоневрологічний інтернат” ДОР”.

І ще 4,3 мільйони гривень спрямують на придбання спортивного обладнання та інвентарю для КЗ “Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності”.

Раніше повідомлялося, що Дніпропетровська обласна рада прийняла бюджет на 2019 рік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...