App Store Google Play

Як для дніпрян змінилась заробітна плата за останні роки, - статистика

31.01.2019 17:20
Як для дніпрян змінилась заробітна плата за останні роки, - статистика

За даними Держстату, середня заробітна плата в Україні наприкінці 2018 року становила 10,5 тисяч гривень - у 2,8 разів вище рівня мінімальної зарплатні. Середня заробітна плата перевищує 10 тисяч гривень у шести областях, серед яких і Дніпропетровщина. Про це сьогодні, 31 січня, під час прес-конференції в ІА "Міст-Дніпро" повідомила експерт у сфері регіонального і міського розвитку Надія Міхно, передає Дніпроград.

Станом на грудень 2018 року у рейтингу Дніпропетровська область займає п'яту позицію із показником середньої зарплатні у 10 188 гривень.

Крім того, Дніпропетровщина входить у п'ятірку регіонів, разом із Закарпатською, Донецькою, Київською та Одеською, із найменшою часткою робітників, які отримують зарплатню у межах мінімальної. А також присутня у трійці лідерів за часткою працівників із зарплатнею понад 10 тисяч гривень.

Станом на вересень 2018 року мінімальну заробітну плату отримували 6,5% працівників регіону (менше на 0,9% від загальнодержавного рівня). При цьому зарплатня понад 30% мешканців області перевищувала 10 тисяч гривень.

Разом з тим, Дніпропетровщина входить до п'яти регіонів із найдешевшим соціальним кошиком. За офіційними даними, на грудень минулого року, його вартість становить 1128 гривень.

Як зазначила експерт у сфері регіонального і міського розвитку Надія Міхно, за останні три роки у Дніпрі середня заробітна плата зросла у понад два рази.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині майже 6,5 тисяч доступних вакансій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...