App Store Google Play

Тепло і яскраво: ДніпроОДА реконструює Покровський ліцей

31.01.2019 13:20
Тепло і яскраво: ДніпроОДА реконструює Покровський ліцей

Два окремих корпуси Покровського ліцею, збудованих наприкінці 70-х років. Сьогодні там навчаються понад 700 дітей із трьох населених пунктів. Вперше в історії у навчальному закладі – реконструкція. Підрядники утеплюють фасад, укріплюють стіни та укладають нову підлогу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Комфортний та сучасний простір для навчання й розвитку дітей Дніпропетровщини – у пріоритеті. І в маленьких селах, й у містах повинні бути школи, до яких хочеться повертатися. На цьому наголошує і Президент України Петро Порошенко, – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин  Резніченко. – Осучаснюємо навчальний заклад і в Покровському. У 40-річному ліцеї – перша в історії реконструкція».

 Утеплили фасад

Покровський ліцей – опорний заклад. Там навчаються понад 700 дітей з трьох населених пунктів. Для них – два окремих корпуси, велике шкільне подвір’я та стадіон. Все – застаріле.   

«Школу відкрили 1 вересня 1978 року. Ніколи за весь час існування закладу не проводили капітальних ремонтів. Тому дах протікав, а стіни не зберігали тепло. Виникла необхідність у сучасному обладнанні та комфортному просторі для відпочинку дітей», – розповіла директор Покровського ліцею Людмила Каліберда.

2018-го до ремонту ліцею стала Дніпропетровська ОДА. Заклад змінюється на очах – підрядники вже замінили вікна, облаштували новий дах, утеплили стіни. На фасаді основної будівлі – монтують яскраву жовту плитку. У корпусі молодших класів розпочали внутрішні роботи – уклали підлогу, оновлюють стіни.

  У корпусі початкових класів – внутрішні роботи

«В нашій школі проходить ремонт. Ззовні вона ніби одягається у жовту шубку. Стає сонячною, красивою, теплою», – поділилась учениця 3 класу Анастасія Гончарова.

Згодом навчальні кабінети обладнають сучасним приладдям, створять медіатеку та ресурсну кімнату для розвитку особливих дітей. Облаштують шкільне подвір’я – укладуть тротуарну плитку, висадять дерева. Буде й сучасний стадіон та міні-футбольне поле зі штучним покриттям.

 Там навчаються хлопці та дівчата з трьох населених пунктів

«Впевнений, що школа буде дуже красивою, бо в неї вкладають душу. Гадаю, вона стане не гіршою, ніж заклади  за кордоном», – сказав учень 8-го класу Георгій Шофа.

Школа буде інклюзивною – там встановлять пандуси та підйомники.

Згодом навчальні кабінети обладнають сучасним приладдям

«Коли ми дізналися, що нашу школу відремонтують, зраділи. Ми вже випускники, але молодші учні будуть навчатися в оновленому закладі. Класно, що в такому віддаленому селищі як наше, з’явиться така сучасна школа», – сказала учениця 11 класу Покровського ліцею Влада Назарова.

Нині Дніпропетровська ОДА одночасно реконструює понад 30 опорних та основних шкіл області.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...