App Store Google Play

Січеславська, а не Дніпровська: мешканці області вийдуть на акцію під Верховну Раду

31.01.2019 17:40
Січеславська, а не Дніпровська: мешканці області вийдуть на акцію під Верховну Раду

5 лютого, у день відкриття нової сесії Верховної Ради, мешканці Дніпропетровщини вийдуть під стіни установи ВР на акцію із закликом підтримати перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це сьогодні, 31 січня, під час прес-конференції в УНІАН розповіли організатори заходу, передає Дніпроград.

"Ми збираємося під Верховною Радою о 9:00, аби виказати свою позицію щодо назви області та підтримати народних депутатів, які голосуватимуть за Січеславську. Не втомлюємося наголошувати, що це голосування - особиста відповідальність кожного народного обранця, вибір якого покаже, за що насправді вболіває той чи інший депутат. За українську Україну чи заграє із східним сусідом", - зазначив громадський діяч Кирило Дороленко.

На мітинг під ВР приїдуть представники коаліції громадських організацій "Громадська підтримка СічеславськаТАК", до якої входять понад 60 організацій області, мешканці регіону, військові, волонтери та інші. 

"Ми щиро вдячні тим депутатам, які проголосували за минулий проект закону щодо перейменування області на Січеславську, якому не вистачило всього 12 голосів, та сподіваємося на їх підтримку і цього разу. Сподіваємося, що політики розуміють наскільки принциповим є цей законопроект у питанні державотворення", - зазначив активіст Владислав Мельничук.

Зазначимо, протягом року в області активно діє рух "Громадська підтримка "СічеславськаТАК", яка провела по області низку обговорень, наукових круглих столів, дискусій та інше. Активісти залучили до ініціативи лідерів суспільної думки, краєзнавців, депутатів та інших.

"Ми провели величезну роботу, пояснювали містянам, розповідали історичні аспекти та обґрунтованість. Під час спілкування часто противники перейменування ставали на бік Січеславської", - зазначив Дороленко.

Нагадаємо, активісти закликали Президента відкликати законопроект щодо перейменування області на Дніпровську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...