App Store Google Play

Прокуратура відповіла на запит Денисенка щодо слідчих дій та судів за подіями 26 січня 2014 року

31.01.2019 10:40
Прокуратура відповіла на запит Денисенка щодо слідчих дій та судів за подіями 26 січня 2014 року

На п'яту річницю кривавих подій у Дніпрі 26 січня 2014 року у прокуратурі досі не можуть знайти достатньо доказів, аби притягнути до відповідальності головних замовників побиття активістів дніпровського Майдану. Таку відповідь від прокуратури Дніпропетровськоі області щодо стану розслідування кримінальних і судових проваджень, висунутих підозр, обвинувачень та судових вироків отримав народний депутат України Андрій Денисенко на свій офіційний запит, передає Дніпроград.

"Не розумію, чому не встановлено достатніх доказів для доведення винуватості Удода, який фігурує на відео спільно з озброєними палицями «тітушками», не розумію, чому ніхто навіть не намагався довести винуватість тодішнього голови ОДА Колесникова, віце-прем‘єра Вілкула і керівника обласної міліції Бабенка, а натомість у справах фігурують самі лише стрілочники", - прокоментував парламентар.

Також народний депутат наголосив: попри те, що він як учасник подій понад рік вимагав, аби його опитали як свідка, до суду його так жодного разу і не викликали.

"Ловлю себе на думці, що навіть не розумію, в якому із перелічених тут кримінальних проваджень мене опитали як свідка, не кажучи вже про те, що мене жодного разу не викликали як свідка до суду", - зазначив Андрій Денисенко.

Зважаючи на стан справ, народний депутат звертатиметься до Генеральної прокуратури та безпосередньо її керівника Юрія Луценка із закликом провести нове об’єктивне розслідування цих подій.

"Вважаю, що ця ситуація не може задовільнити всіх тих, хто прагне перетворення України на дійсно правову державу", - підсумував політик. 

Нагадаємо, напередодні річниці події народний депутат Андрій Денисенко направив запити до обласної прокуратури щодо поточного стану справи.

Раніше повідомлялося, що дніпряни вкотре вийшли під ДніпроОДА та вимагали розслідування подій 26 січня 2014 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...