App Store Google Play

Фахівці не виключають другий підйом захворюванності на грип на Дніпропетровщині

31.01.2019 13:00
Фахівці не виключають другий підйом захворюванності на грип на Дніпропетровщині

Станом на сьогодні у Дніпропетровській області фахівці фіксують зниження захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання. Протягом четвертого тижня цього року із відповідними симптомами до лікарень звернулись трохи більше 15,5 тисяч осіб. Тоді як за минулий тиждень ця цифра перебільшувала 16 тисяч. Про це сьогодні, 31 січня, під час прес-конференції в ІА «Міст-Дніпро» повідомила начальниця відділу санепідемнагляду та організації розслідування спалахів ГУ Держспоживслужби у Дніпропетровській області Неля Полюхович, передає Дніпроград.  

Водночас, за словами експерта, почала зростати дитяча захворюваність. У порівнянні з минулим тижнем - таких випадків зафіксували на 3,5% більше. Через це в окремих класах керівництво навчальних закладів запровадило карантин. Зокрема, закритими залишались 19 класів у 13 школах області. 

Як зазначає начальниця відділу санепідемнагляду та організації розслідування спалахів ГУ Держспоживслужби у Дніпропетровській області Неля Полюхович, найбільш ефективним засобом профілактики грипу є вакцинація. Утім, нині рівень вакцинації на Дніпропетровщині низький. 

«Вакцинованою має бути хоча б 1/3 населення області. Тоді імунологічний прошарок досить великий і ризик захворювання мінімізується. У нас вакцинованість на рівні усього 3-4%», - прокоментувала Неля Полюхович. 

Загалом захворюваність на грип у Дніпропетровській області на 30% нижче епідемічного порогу. Якщо епідемпоріг становить 510 випадків на 100 тис населення, то зараз такий показник не перевищує 470 випадків.

Попри це у 8 областях України захворюваність на грип епідемічний поріг вже перевищує. Тому спеціалісти не виключають другий підйом захворюваності і на території Дніпропетровської області. 

Раніше повідомлялося, що майже 20 тисяч осіб із груп ризику вакцинували від грипу на Дніпропетровщині.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...