App Store Google Play

В одній із дніпровських шкіл презентували роботу нової лінії гарячого харчування: задоволені не всі

30.01.2019 13:20
В одній із дніпровських шкіл презентували роботу нової лінії гарячого харчування: задоволені не всі

Сьогодні, 30 січня, у навчально-виховному комплексі № 130 презентували роботу нової системи - лінії гарячого харчування. Працює вона вже другий тиждень, передає Дніпроград із місця події.

Ініціаторами виступили батьки та вчителі ще у минулому році. Тепер у холі навчального закладу учні старших класів мають змогу не здавати гроші на обіди в їдальні, а харчуватися у кафетерії. Повний обід тут учні можуть придбати, витративши до 30 гривень. Єдине меню у кафетерії затверджують із батьками.

Нововведенням проте задоволені не всі. Зокрема, один з батьків, побачивши журналістів, наголосив, що не розуміє, чому в кафе не дозволяють харчуватися учням молодших класів, а також зазначив, що якість їжі у шкільній їдальні не надто висока.

"У їдальні, чесно кажучи, годують погано. Харчування незадовільне. Я своїй дитині не дозволяю це їсти, даю їжу з собою. Дитина сама не їсть тут, каже, що не може", - прокоментував батько учня школи № 130 Сергій Чихарев.

Деякі батьки навіть запустили флешмоб #мійшкільнийсніданок і просили робити фото порції шкільного сніданку й викладати в мережу Фейсбук з відповідним хештегом.

Нагадаємо, нещодавно у дніпровській школі № 25, де ТОВ "Контракт Продрезерв 5" також здійснює організацію харчування, через "хворобу" в один день не з'явилося 70 учнів. Діти скаржилися на погане самопочуття, розлад шлунку та температуру - усі симптоми харчового отруєння.

Водночас заступниця директора компанії "Контракт Продрезерв 5" Тетяна Пономарчук, цю версію заперечила. На її думку, таке самопочуття спровокувала якась вірусна інфекція. Також вона зазначила, що не всі 70 дітей одразу "злегли" від хвороби у п'ятницю, а поступово - починаючи з вівторка протягом тижня на заняття не з'являлося декілька десятків дітей.

Від випадку, коли працівники харчового блоку перешкоджали журналістам шлях до їдальні, встромивши в ручки дверей швабру, також відхрещуються.

За словами заступниці директора компанії "Контракт Продрезерв 5" Тетяни Пономарчук, після інциденту у школі вони взяли аналіз води, з якої тут готують їжу.

Зазначимо, що це вже не перший випадок масового отруєння дітей у школі, постачальником їжі до харчоблоків якої є "Контракт Продрезерв 5". Спочатку це сталося у дніпровській школі № 62, потім - у 14 школі Індустріального району міста.

Раніше повідомлялося, що компанія є монополістом у сфері обслуговування харчуванням шкіл, адже одноосібно перемагає на тендерах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...