App Store Google Play

Понад 600 сімейних лікарів Січеславщини отримали сертифікати за проходження дистанційного навчання

30 Січня 16:40
Понад 600 сімейних лікарів Січеславщини отримали сертифікати за проходження дистанційного навчання

Більше 600 сімейних лікарів області прослухали спеціалізований дистанційний курс навчання та отримали сертифікати. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

В режимі онлайн-конференцій сімейним лікарям з усіх районів області, з її найвіддаленіших куточків, читали лекції професори медакадемії, велися дискусії та обговорення. Головна ідея, аби кожен сімейний лікар в Україні мав багатопрофільну спеціалізовану підготовку задля успішного надання медичної допомоги людині будь-якого віку і статі.

Онлайн-конференції такого масштабу для лікарів проводилися вперше не тільки на Дніпропетровщині, але й загалом в Україні. Цей проект увійшов до списку кращих практик місцевого самоврядування 2018 року та отримав спеціальну відзнаку від Міністерство регіонального розвитку спільно із Радою Європи.

«Така увага і оцінка проекту говорить про те, що цей досвід буде масштабуватись на рівні країни. Ми займаємося підвищенням і розвитком наших спеціалістів. Цьогорічний курс охопив 30% сімейних лікарів нашої області. Це не тільки комфортне навчання, не відриваючись від місця роботи, від пацієнтів, а й значний внесок у розвиток здорової конкуренції в медичній галузі. Лікар має бути освіченим та оновлювати свої знання, адже медицина сьогодні не стоїть на місці», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Сертифікати від обласної ради, які отримали сьогодні сімейні лікарі, окрім нових вузькопрофільних знань, дають додаткові 10 балів на майбутній обов’язковій атестації спеціаліста.

Тематика лекцій охоплює багато напрямків, зокрема, такі вузькоспеціалізовані галузі медицини як онкологія, педіатрія, фармакологія, ендокринологія та інші.

У 2019 році планується проведення нового дистанційного курсу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...