App Store Google Play

Понад 600 сімейних лікарів Січеславщини отримали сертифікати за проходження дистанційного навчання

30 Січня 16:40
Понад 600 сімейних лікарів Січеславщини отримали сертифікати за проходження дистанційного навчання

Більше 600 сімейних лікарів області прослухали спеціалізований дистанційний курс навчання та отримали сертифікати. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

В режимі онлайн-конференцій сімейним лікарям з усіх районів області, з її найвіддаленіших куточків, читали лекції професори медакадемії, велися дискусії та обговорення. Головна ідея, аби кожен сімейний лікар в Україні мав багатопрофільну спеціалізовану підготовку задля успішного надання медичної допомоги людині будь-якого віку і статі.

Онлайн-конференції такого масштабу для лікарів проводилися вперше не тільки на Дніпропетровщині, але й загалом в Україні. Цей проект увійшов до списку кращих практик місцевого самоврядування 2018 року та отримав спеціальну відзнаку від Міністерство регіонального розвитку спільно із Радою Європи.

«Така увага і оцінка проекту говорить про те, що цей досвід буде масштабуватись на рівні країни. Ми займаємося підвищенням і розвитком наших спеціалістів. Цьогорічний курс охопив 30% сімейних лікарів нашої області. Це не тільки комфортне навчання, не відриваючись від місця роботи, від пацієнтів, а й значний внесок у розвиток здорової конкуренції в медичній галузі. Лікар має бути освіченим та оновлювати свої знання, адже медицина сьогодні не стоїть на місці», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Сертифікати від обласної ради, які отримали сьогодні сімейні лікарі, окрім нових вузькопрофільних знань, дають додаткові 10 балів на майбутній обов’язковій атестації спеціаліста.

Тематика лекцій охоплює багато напрямків, зокрема, такі вузькоспеціалізовані галузі медицини як онкологія, педіатрія, фармакологія, ендокринологія та інші.

У 2019 році планується проведення нового дистанційного курсу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...