App Store Google Play

Понад 600 сімейних лікарів Січеславщини отримали сертифікати за проходження дистанційного навчання

30.01.2019 16:40
Понад 600 сімейних лікарів Січеславщини отримали сертифікати за проходження дистанційного навчання

Більше 600 сімейних лікарів області прослухали спеціалізований дистанційний курс навчання та отримали сертифікати. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

В режимі онлайн-конференцій сімейним лікарям з усіх районів області, з її найвіддаленіших куточків, читали лекції професори медакадемії, велися дискусії та обговорення. Головна ідея, аби кожен сімейний лікар в Україні мав багатопрофільну спеціалізовану підготовку задля успішного надання медичної допомоги людині будь-якого віку і статі.

Онлайн-конференції такого масштабу для лікарів проводилися вперше не тільки на Дніпропетровщині, але й загалом в Україні. Цей проект увійшов до списку кращих практик місцевого самоврядування 2018 року та отримав спеціальну відзнаку від Міністерство регіонального розвитку спільно із Радою Європи.

«Така увага і оцінка проекту говорить про те, що цей досвід буде масштабуватись на рівні країни. Ми займаємося підвищенням і розвитком наших спеціалістів. Цьогорічний курс охопив 30% сімейних лікарів нашої області. Це не тільки комфортне навчання, не відриваючись від місця роботи, від пацієнтів, а й значний внесок у розвиток здорової конкуренції в медичній галузі. Лікар має бути освіченим та оновлювати свої знання, адже медицина сьогодні не стоїть на місці», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Сертифікати від обласної ради, які отримали сьогодні сімейні лікарі, окрім нових вузькопрофільних знань, дають додаткові 10 балів на майбутній обов’язковій атестації спеціаліста.

Тематика лекцій охоплює багато напрямків, зокрема, такі вузькоспеціалізовані галузі медицини як онкологія, педіатрія, фармакологія, ендокринологія та інші.

У 2019 році планується проведення нового дистанційного курсу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...