App Store Google Play

Дніпрянам розповіли чого очікувати від внесених змін до Податкового кодексу України

30.01.2019 12:40
Дніпрянам розповіли чого очікувати від внесених змін до Податкового кодексу України

З 1 січня 2019 року набрав чинності закон, яким внесено зміни до Податкового кодексу України. Про низку змін та уточнень сьогодні під час прес-конференції повідомив заступник начальника управління податків і зборів з юридичних осіб, начальник відділу адміністрування податку на прибуток Головного управління ДФС в Дніпропетровській області Віталій Мироненко.

Зазначається, що за минулий рік держбюджет країни поповнився на 2,183 млн, що у 1,8 разів більше, ніж за попередній. Таке суттєве зростання відбулося завдяки збільшенню обсягу бізнесу.

"Стосовно внесених до ПКУ змін, то вони є суто технічними і уточнюють попередні правила. Але відсутність змін – це також гарна новина", - каже Віталій Мироненко.

Одна із змін стосується зниження неоподатковуваної вартості міжнародних посилок з 1 липня 2019 року зі 150 до 100 євро. Інші зміни, які стосуються особливостей оподаткування закордонних посилок будуть діяти вже з 2021 року.

Також з 1 січня звільнено від оподаткування ПДВ надані земельні ділянки у суборенду.

«І, як раніше, ця пільга діятиме за умови, що кошти за такі послуги у повному обсязі сплачуються безпосередньо на відповідні рахунки органів, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів», - додав Мироненко.

Окрім того, фахівець нагадав, що 1 березня граничний термін подання звітності податку на прибуток та фінансової звітності. До цього терміну громадянам потрібно подати заповнені Податкові декларації, форму яких законодавство дещо змінило.

Раніше повідомлялося, що Оксана Томчук підбила річні підсумки діяльності ДФС області.

 

 

Теги: ДФС, податок

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...