App Store Google Play

Дніпрянам розповіли чого очікувати від внесених змін до Податкового кодексу України

30.01.2019 12:40
Дніпрянам розповіли чого очікувати від внесених змін до Податкового кодексу України

З 1 січня 2019 року набрав чинності закон, яким внесено зміни до Податкового кодексу України. Про низку змін та уточнень сьогодні під час прес-конференції повідомив заступник начальника управління податків і зборів з юридичних осіб, начальник відділу адміністрування податку на прибуток Головного управління ДФС в Дніпропетровській області Віталій Мироненко.

Зазначається, що за минулий рік держбюджет країни поповнився на 2,183 млн, що у 1,8 разів більше, ніж за попередній. Таке суттєве зростання відбулося завдяки збільшенню обсягу бізнесу.

"Стосовно внесених до ПКУ змін, то вони є суто технічними і уточнюють попередні правила. Але відсутність змін – це також гарна новина", - каже Віталій Мироненко.

Одна із змін стосується зниження неоподатковуваної вартості міжнародних посилок з 1 липня 2019 року зі 150 до 100 євро. Інші зміни, які стосуються особливостей оподаткування закордонних посилок будуть діяти вже з 2021 року.

Також з 1 січня звільнено від оподаткування ПДВ надані земельні ділянки у суборенду.

«І, як раніше, ця пільга діятиме за умови, що кошти за такі послуги у повному обсязі сплачуються безпосередньо на відповідні рахунки органів, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів», - додав Мироненко.

Окрім того, фахівець нагадав, що 1 березня граничний термін подання звітності податку на прибуток та фінансової звітності. До цього терміну громадянам потрібно подати заповнені Податкові декларації, форму яких законодавство дещо змінило.

Раніше повідомлялося, що Оксана Томчук підбила річні підсумки діяльності ДФС області.

 

 

Теги: ДФС, податок

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...