App Store Google Play

Дніпрянам розповіли чого очікувати від внесених змін до Податкового кодексу України

30 Січня 12:40
Дніпрянам розповіли чого очікувати від внесених змін до Податкового кодексу України

З 1 січня 2019 року набрав чинності закон, яким внесено зміни до Податкового кодексу України. Про низку змін та уточнень сьогодні під час прес-конференції повідомив заступник начальника управління податків і зборів з юридичних осіб, начальник відділу адміністрування податку на прибуток Головного управління ДФС в Дніпропетровській області Віталій Мироненко.

Зазначається, що за минулий рік держбюджет країни поповнився на 2,183 млн, що у 1,8 разів більше, ніж за попередній. Таке суттєве зростання відбулося завдяки збільшенню обсягу бізнесу.

"Стосовно внесених до ПКУ змін, то вони є суто технічними і уточнюють попередні правила. Але відсутність змін – це також гарна новина", - каже Віталій Мироненко.

Одна із змін стосується зниження неоподатковуваної вартості міжнародних посилок з 1 липня 2019 року зі 150 до 100 євро. Інші зміни, які стосуються особливостей оподаткування закордонних посилок будуть діяти вже з 2021 року.

Також з 1 січня звільнено від оподаткування ПДВ надані земельні ділянки у суборенду.

«І, як раніше, ця пільга діятиме за умови, що кошти за такі послуги у повному обсязі сплачуються безпосередньо на відповідні рахунки органів, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів», - додав Мироненко.

Окрім того, фахівець нагадав, що 1 березня граничний термін подання звітності податку на прибуток та фінансової звітності. До цього терміну громадянам потрібно подати заповнені Податкові декларації, форму яких законодавство дещо змінило.

Раніше повідомлялося, що Оксана Томчук підбила річні підсумки діяльності ДФС області.

 

 

Теги: ДФС, податок

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...