App Store Google Play

Дніпрянам розповіли чого очікувати від внесених змін до Податкового кодексу України

30 Січня 12:40
Дніпрянам розповіли чого очікувати від внесених змін до Податкового кодексу України

З 1 січня 2019 року набрав чинності закон, яким внесено зміни до Податкового кодексу України. Про низку змін та уточнень сьогодні під час прес-конференції повідомив заступник начальника управління податків і зборів з юридичних осіб, начальник відділу адміністрування податку на прибуток Головного управління ДФС в Дніпропетровській області Віталій Мироненко.

Зазначається, що за минулий рік держбюджет країни поповнився на 2,183 млн, що у 1,8 разів більше, ніж за попередній. Таке суттєве зростання відбулося завдяки збільшенню обсягу бізнесу.

"Стосовно внесених до ПКУ змін, то вони є суто технічними і уточнюють попередні правила. Але відсутність змін – це також гарна новина", - каже Віталій Мироненко.

Одна із змін стосується зниження неоподатковуваної вартості міжнародних посилок з 1 липня 2019 року зі 150 до 100 євро. Інші зміни, які стосуються особливостей оподаткування закордонних посилок будуть діяти вже з 2021 року.

Також з 1 січня звільнено від оподаткування ПДВ надані земельні ділянки у суборенду.

«І, як раніше, ця пільга діятиме за умови, що кошти за такі послуги у повному обсязі сплачуються безпосередньо на відповідні рахунки органів, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів», - додав Мироненко.

Окрім того, фахівець нагадав, що 1 березня граничний термін подання звітності податку на прибуток та фінансової звітності. До цього терміну громадянам потрібно подати заповнені Податкові декларації, форму яких законодавство дещо змінило.

Раніше повідомлялося, що Оксана Томчук підбила річні підсумки діяльності ДФС області.

 

 

Теги: ДФС, податок

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...