App Store Google Play

Як не бути ідіотусом: у Дніпрі Єгор Соболєв поділився своїм досвідом громадської та політичної діяльності

28.01.2019 15:00
Як не бути ідіотусом: у Дніпрі Єгор Соболєв поділився своїм досвідом громадської та політичної діяльності

Сьогодні, 28 січня, у Дніпрі в рамках серії тренінгів Школи вищої політики народний депутат України Єгор Соболєв провів зустріч з дніпрянами та поділився власним досвідом громадсько-політичної діяльності в Україні. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Як зазначив Єгор Соболєв, наразі українці мають усвідомлювати свою місію в побудові держави і не відмежовуватися від політичних процесів в середині неї. Зокрема, він зауважив, що ще у Древній Греції сформувалися два терміни, які сьогодні актуальні для українського народу. Мова йде про олігархів (людей, які накопичують колосальний капітал та мають вплив на інформаційний простір) та ідіотусів (людей, які свідомо відмежовуються від будь-яких політичних процесів та не беруть участь у житті держави). Соболєв наголосив, що Україні потрібно позбавлятися обох явищ.

Разом із цим, він наголосив на тому, що задля перемоги над представниками олігархату, українцям потрібно працювати системно і віддано. За його словами, це найголовніша проблема сучасності.

«Наша проблема полягає в тому, що українське громадянське суспільство не працює системно, на відміну від олігархів. Олігархи займаються політикою професійно і цілеспрямовано, вони будують політику стратегічно і мають від цього зиск, саме тому вони перемагають в боротьбі з громадянським суспільством», - зазначив Єгор Соболєв.

Також він звернув увагу на те, що громадянам не слід впадати у відчай і розуміти, що більшість наявних процесів обумовлені історичною спадщиною.

Аби досягти успіху в політиці чи громадській діяльності, політик закликає українців вірити в те, що вони роблять і «грати в довгу». Лише системність і масовість може зламати наявний розклад гри і відновити справедливість в країні.

Свідомі українці мають бути готові і до численних випробувань, які можуть виникнути на шляху до головної цілі. Але у разі якщо навколо себе сформувати правильне оточення і розуміти свої можливості, то з часом якість громадської чи політичної діяльності буде лише покращуватися.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...