App Store Google Play

Фігуранти однієї карної справи з орбіти Дубинських розіграли 94 мільйони на аварійний ремонт мереж

28.01.2019 08:00
Фігуранти однієї карної справи з орбіти Дубинських розіграли 94 мільйони на аварійний ремонт мереж

Департамент житлового господарства Дніпровської міської ради 15 січня за результатами тендеру замовив ТОВ «Група «Капітал Строй» аварійне обслуговування внутрішньо-будинкових мереж на 93,57 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Наші гроші.

На 2019 рік замовили аварійне обслуговування мереж водопостачання, водовідведення та електропостачання 3 689 житлових будинків Дніпра з гарантійним терміном у три роки.

За підсумковою відомістю без доставки і ПДВ, найбільше коштів піде на накладні засувки по 5 830 грн. і вентилі: 15 мм по 1 861 грн., 20 мм по 1 877 грн., 25 мм по 2 653 грн. і 32 мм по 3 071 грн. Їхні характеристики невідомі. У відкритих джерелах українські прохідні поліпропіленові вентилі 32 мм можна купити по 92 грн., а турецькі – по 210 грн.

На заробітну плату піде 27,18 млн грн., тобто 29% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 3% – 2,97 млн грн.

Ціна угоди на 1,5% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 95,00 млн грн.

Засновниками «Групи «Капітал строй» є Олександр Калінчук та естонська компанія «Транспорт енд Хаагіс», кінцевим бенефіціаром через останню – Андрій Ейдел з Естонії, а директором – Ірина Румянцева. Остання у 2015 році висуваласьу Дніпровську міськраду від партії «Наш край». Раніше вона володіла і керувала ТОВ «Містокомбуд», яке входить у сферу впливу братів Леоніда та Володимира Дубинських. Румянцева також була засновником і керівником ще однієї підконтрольної братам фірми – ТОВ «Бромтерм».

За даними системи «YouControl», у 2017 році «Групою «Капітал строй» володів викладач кафедри фізичного виховання Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту Віктор Умеренко, а перед ним – юрист Антон Моісеєнко.

Нагадаємо, у лютому 2018 року дніпровське видання «Бюро.UA» повідомляло, що Департамент гуманітарної політики Дніпровської міськради за 9,73 млн грн. замовив «Групі «Капітал строй» аварійні роботи в закладах освіти, де почали звільняти або перекваліфіковувати технічних робітників, що раніше виконували схожі роботи.

Нині єдиним конкурентом було ТОВ «Будмакс-Компані» Тетяни Бойко та Лідії Монастирної з орбіти Дубинських, причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Обидва учасники тендеру разом з іншими фірмами з тієї ж групи в лютому 2018 року фігурували в кримінальному провадженні №120180400000000232 про привласнення коштів посадовцями бюджетних організацій. За даними слідства, ті незаконно відхиляли дешевших учасників тендерів, щоб акцептувати перелічені фірми, з якими були у змові, що призводило до внесення фіктивних даних про витрачені суми в акти виконаних робіт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...