App Store Google Play

Активна молодь Січеславщини може отримати 15 тисяч гривень за свої проекти, - відкрита реєстрація на конкурс

28.01.2019 17:40
Активна молодь Січеславщини може отримати 15 тисяч гривень за свої проекти, - відкрита реєстрація на конкурс

Сьогодні, 28 січня, відкрили реєстрацію на п'яту ювілейну премію Дніпропетровської обласної ради. Її переможці отримають матеріальне заохочення у розмірі 15 тисяч гривень. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Дніпропетровську обласну раду.

"Наприклад, минулого разу переможцями Премії стали 17-річний хлопець, який врятував маленьку дівчинку, що тонула у крижаній воді. Юна студентка Медичної академії, яка організовує волонтерські поїздки з командою лікарів аби допомогти літнім людям, що живуть у віддалених селах області. Мешканка села, яка збудувала прибуткову молочну ферму, завдяки участі у канадському проекті. Молодий автор підручника з хімії на англійській мові, співак, який підкорив аудиторію своїм творчим співом, принципові журналісти та інші", - йдеться у повідомленні.

Усього у конкурсі 11 категорій. Серед них - наука, медицина, культура, спорт, журналістика, сільське господарство, героїчні вчинки, громадська діяльність, а також категорія «Юні дарування» для дітей віком від 14 до 17 років.

У підсумку в кожній номінації визначать по п’ять переможців, які отримають матеріальне заохочення у розмірі 15 тисяч гривень (сума без урахування податків).

Відбуватиметься це у декілька етапів. Спочатку – подання необхідних документів, потім – відкрите онлайн-голосування на сайті обласної ради. Наприкінці – голосування спеціалізованої комісії за претендентів-фіналістів, яких обрали на онлайн-голосуванні. 

Подати документи можна за адресою м. Дніпро, вул. Яружна, буд.49а, Молодіжний центр "Освіторіум". Реєстрація на конкурс триватиме до 28 лютого включно.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі нагородили переможців четвертої премії Дніпропетровської обласної ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...