App Store Google Play

Активна молодь Січеславщини може отримати 15 тисяч гривень за свої проекти, - відкрита реєстрація на конкурс

28.01.2019 17:40
Активна молодь Січеславщини може отримати 15 тисяч гривень за свої проекти, - відкрита реєстрація на конкурс

Сьогодні, 28 січня, відкрили реєстрацію на п'яту ювілейну премію Дніпропетровської обласної ради. Її переможці отримають матеріальне заохочення у розмірі 15 тисяч гривень. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Дніпропетровську обласну раду.

"Наприклад, минулого разу переможцями Премії стали 17-річний хлопець, який врятував маленьку дівчинку, що тонула у крижаній воді. Юна студентка Медичної академії, яка організовує волонтерські поїздки з командою лікарів аби допомогти літнім людям, що живуть у віддалених селах області. Мешканка села, яка збудувала прибуткову молочну ферму, завдяки участі у канадському проекті. Молодий автор підручника з хімії на англійській мові, співак, який підкорив аудиторію своїм творчим співом, принципові журналісти та інші", - йдеться у повідомленні.

Усього у конкурсі 11 категорій. Серед них - наука, медицина, культура, спорт, журналістика, сільське господарство, героїчні вчинки, громадська діяльність, а також категорія «Юні дарування» для дітей віком від 14 до 17 років.

У підсумку в кожній номінації визначать по п’ять переможців, які отримають матеріальне заохочення у розмірі 15 тисяч гривень (сума без урахування податків).

Відбуватиметься це у декілька етапів. Спочатку – подання необхідних документів, потім – відкрите онлайн-голосування на сайті обласної ради. Наприкінці – голосування спеціалізованої комісії за претендентів-фіналістів, яких обрали на онлайн-голосуванні. 

Подати документи можна за адресою м. Дніпро, вул. Яружна, буд.49а, Молодіжний центр "Освіторіум". Реєстрація на конкурс триватиме до 28 лютого включно.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі нагородили переможців четвертої премії Дніпропетровської обласної ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...