App Store Google Play

Активіст у Дніпрі схвалює обіг тіньової готівки у маршрутках

28 Січня 15:20
Активіст у Дніпрі схвалює обіг тіньової готівки у маршрутках

Громадський активіст, експерт з питань транспорту Іван Васючков заявляє, що встановлення POS-терміналів у маршрутках та автобусах Дніпра є недоцільним. Про це він заявив під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро", передає Дніпроград.

Нещодавно петиція щодо впровадження електронної системи оплати проїзду у маршрутках Дніпра набрала необхідних 1000 голосів і тепер буде розглянута міськрадою найближчим часом. Проте Іван Васючков заявляє, що така система має низку недоліків і наразі реалізована у місті бути не може.

"Ми запросили інформацію у КП «Електротранспорт» про роботу POS-терміналів, які встановлені на маршруті трамваю №1. Їх встановлено усього 50 штук. У відповіді зазначається, що щодня в кожному трамваї трапляється до десяти збоїв системи. Через це у людей бувають конфлікти з кондукторами", - повідомив він.

Тому Васючков виступає за те, аби термінали в громадському транспорті не встановлювали. Тобто фактично схвалює обіг тіньової готівки.

"На сьогодні автобуси та маршрутки Дніпра не пристосовані до подібних терміналів. Оплата проїзду через термінал, за принципом як на першому маршруті трамваю, займає до 30-40 секунд. Якщо будуть збої - до півтори хвилин. Для маршруток це дуже довго і неприпустимо", - розповів він. 

Він також розповів, що два роки тому був прийнятий Закон про електронні білети в Україні, проте в жодному місті вони повноцінно так і не запрацювали.

"Якщо ми зараз почнемо витрачати час і сили Департаменту на впровадження терміналів у маршрутках, і це виявиться неефективним, то ми будемо все далі і далі йти від електронного квитка", - переконує Васючков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...