App Store Google Play

Активіст у Дніпрі схвалює обіг тіньової готівки у маршрутках

28.01.2019 15:20
Активіст у Дніпрі схвалює обіг тіньової готівки у маршрутках

Громадський активіст, експерт з питань транспорту Іван Васючков заявляє, що встановлення POS-терміналів у маршрутках та автобусах Дніпра є недоцільним. Про це він заявив під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро", передає Дніпроград.

Нещодавно петиція щодо впровадження електронної системи оплати проїзду у маршрутках Дніпра набрала необхідних 1000 голосів і тепер буде розглянута міськрадою найближчим часом. Проте Іван Васючков заявляє, що така система має низку недоліків і наразі реалізована у місті бути не може.

"Ми запросили інформацію у КП «Електротранспорт» про роботу POS-терміналів, які встановлені на маршруті трамваю №1. Їх встановлено усього 50 штук. У відповіді зазначається, що щодня в кожному трамваї трапляється до десяти збоїв системи. Через це у людей бувають конфлікти з кондукторами", - повідомив він.

Тому Васючков виступає за те, аби термінали в громадському транспорті не встановлювали. Тобто фактично схвалює обіг тіньової готівки.

"На сьогодні автобуси та маршрутки Дніпра не пристосовані до подібних терміналів. Оплата проїзду через термінал, за принципом як на першому маршруті трамваю, займає до 30-40 секунд. Якщо будуть збої - до півтори хвилин. Для маршруток це дуже довго і неприпустимо", - розповів він. 

Він також розповів, що два роки тому був прийнятий Закон про електронні білети в Україні, проте в жодному місті вони повноцінно так і не запрацювали.

"Якщо ми зараз почнемо витрачати час і сили Департаменту на впровадження терміналів у маршрутках, і це виявиться неефективним, то ми будемо все далі і далі йти від електронного квитка", - переконує Васючков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...