App Store Google Play

Із занедбаного парка в центрі Дніпра тікають навіть лебеді

27.01.2019 17:00
Із занедбаного парка в центрі Дніпра тікають навіть лебеді

На цьому тижні з парку Глоби втекла самка лебедя. Вона встигла пробігти з півкілометра, поки її не зловили перехожі. Волонтери кажуть, статися таке могло через погані умови. Мовляв, вода в ставку брудна, а саму її не годують. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 34 телеканал.

"Ми годуємо лебедя щодня, птаха вже звикла, у неї тут улюблені ласощі - кукурудза, яку вона чекає", - ділиться зоозахисниця Вікторія Морозова.

А ще водорості, варені яйця і несолоний сир. Таке меню для лебедя з Парку Глоби Вікторія склала ще рік тому. Тоді зоозахисниця проходила повз і побачила голодну птицю. Жінка впевнена, самку лебедя тримають тут в неналежних умовах.

"Вода, яка знаходиться в ставку, залишає бажати кращого. Потрібно чистити ставок, вона забруднюється через людей і погодних умов. Статті витрат такої, як харчування для птахів, у парку немає. За словами керівництва, тут птахи харчуються за рахунок підприємців, які іноді привозять корм", - говорить зоозахисниця.

За словами Вікторії самка лебедя втекла з озера, і самостійно пташка дійшла до вулиці Фабра де її і побачили дніпряни, і повернули в парк Глоби.

Тим часом, волонтери, аби врятувати птаха, хочуть відвезти лебедя в кращі умови - в Межигір'я. Там зараз організований центр реабілітації пернатих. Для цього планують домовитися з директором парку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...