App Store Google Play

Якими якостями повинен володіти сучасний випускник для отримання роботи: поради експертів

26.01.2019 08:00
 Якими якостями повинен володіти сучасний випускник для отримання роботи: поради експертів

Чимало молодих дніпрян після закінчення вишів шукають якісну та гідну роботу. Які повинні мати якості та навички потенційні працівники, аби влаштуватися на роботу, розповіли експерти сьогодні, 25 січня, під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро", передає Дніпроград.

Директор з персоналу ПрАТ «Дніпрополімермаш» Інна Гарник наголошує, що у випускників має бути бажання розвиватися і вчитися.

"Роботодавці хочуть бачити в потенційних співробітниках креативних і впевнених у собі молодих фахівців, які нестандартно мислять, які можуть внести інноваційні проекти. Світ не стоїть на місці, тому необхідно весь час вчитися та розвиватися. Для цього повинно бути бажання та щире захоплення своєю роботою, - розповіла вона.

Бренд-менеджер ABM Technology LLC Анастасія Бардасова зазначає, що неможливо уявити собі успішного співробітника, який не володіє комп'ютером. 

"Окрім того, ціняться знання декілької мов, фізична витривалість та стресостійкість. Важливо також вміти зосереджуватися та концентруватися на своїй роботі", - розповіла Бардасова.

Експерти наголошують: не варто забувати і про зовнішній вигляд, адже хороший працівник просто не може виглядати неохайним. Якщо в компанії не введений дрес-код, слід все одно подбати про свій одяг та не дозволяти відвертих та відкритих нарядів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...