App Store Google Play

Якими якостями повинен володіти сучасний випускник для отримання роботи: поради експертів

26 Січня 08:00
 Якими якостями повинен володіти сучасний випускник для отримання роботи: поради експертів

Чимало молодих дніпрян після закінчення вишів шукають якісну та гідну роботу. Які повинні мати якості та навички потенційні працівники, аби влаштуватися на роботу, розповіли експерти сьогодні, 25 січня, під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро", передає Дніпроград.

Директор з персоналу ПрАТ «Дніпрополімермаш» Інна Гарник наголошує, що у випускників має бути бажання розвиватися і вчитися.

"Роботодавці хочуть бачити в потенційних співробітниках креативних і впевнених у собі молодих фахівців, які нестандартно мислять, які можуть внести інноваційні проекти. Світ не стоїть на місці, тому необхідно весь час вчитися та розвиватися. Для цього повинно бути бажання та щире захоплення своєю роботою, - розповіла вона.

Бренд-менеджер ABM Technology LLC Анастасія Бардасова зазначає, що неможливо уявити собі успішного співробітника, який не володіє комп'ютером. 

"Окрім того, ціняться знання декілької мов, фізична витривалість та стресостійкість. Важливо також вміти зосереджуватися та концентруватися на своїй роботі", - розповіла Бардасова.

Експерти наголошують: не варто забувати і про зовнішній вигляд, адже хороший працівник просто не може виглядати неохайним. Якщо в компанії не введений дрес-код, слід все одно подбати про свій одяг та не дозволяти відвертих та відкритих нарядів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...