App Store Google Play

У школі Дніпра в один день отруїлись 70 учнів

26.01.2019 12:00
У школі Дніпра в один день отруїлись 70 учнів

25 січня у дніпровську школу №25 до навчального закладу через хворобу не прийшли 71 учень. Діти скаржилися на погане самопочуття, розлад шлунку та температуру. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Інформатор.

В соціальних мережах миттєво почали поширювати версію, що масовому отруєнню сприяла якість води, з якої у школі готують їжу. Водночас керівництво школи всіляко заперечує версію харчового отруєння. За словами заступниці директора Тетяни Обіходенко, на здоров'я 71 учня в один день вплинули "епідемія вірусу та погодні умови".

Також в Інформаторі повідомили, що як тільки-но працівники харчового блоку побачили журналістів, намагалися у будь-який спосіб перешкодити їм шлях до їдальні. Не знайшовши ключі від зали, кухарі навіть закривалися, встромивши в ручки дверей швабру.

Нагадаємо, це не поодинокий випадок масового отруєння у школі та не єдиний випадок, коли не вдається встановити конкретну причину інциденту.

Крім того, нещодавно у місті проходив флешмоб #мійшкільнийсніданок, батьки фотографували порції та викладали їх у соцмережі. Як відомо, на якість шкільного харчування повсякчас скаржаться і батьки, і діти. Школярі часто просто відмовляються їсти несмачні і холодні сніданки, отже кошти бюджету і батьків часто-густо просто летять на смітник.

Зазначимо, що у Дніпрі діє компанія "Контракт Продрезерв 5", яка є монополістом у сфері обслуговування харчуванням шкіл, адже одноосібно перемогає на тендерах. ТОВ «Контракт Продрезерв 5» уклало з департаментом гуманітарної політики Дніпровського міської ради 307 контрактів на загальну суму 326 млн 234 тис 250 грн.

Раніше Дніпроград повідомвляв, що компанію небезпідставно пов'язують із "сірим кардиналом" мерії Геннадієм Корбаном.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...