App Store Google Play

За минулий рік Дніпропетровська митниця поповнила держбюджет на 21,8 млрд. гривень

25.01.2019 16:40
За минулий рік Дніпропетровська митниця поповнила держбюджет на 21,8 млрд. гривень

У 2018 році митниця збільшила державний бюджет на 21 млрд. гривень, а через місяць набудуть чинності нові правила розмитнення "євроблях".  Про це сьогодні, 25 січня,  під час прес-конференції у медіацентрі «Інформатор» розповів заступник начальника Дніпропетровської ДФС Ігор Диба.

Як зазначається, одним із найважливіших завдань митниці є ефективне наповнення держбюджету.

«Протягом  2018 року митниця поповнила держбюджет на 21,8 млрд. грн., що на 2 млрд. грн. більше, аніж за попередній рік», - повідомив Диба.

Також результатом роботи митниці є запобігання правопорушень: було складено 521 протокол  на суму 108,2 млн. грн.

За словами фахівця, для митниці розробили нові показники ефективності, аби піднімати рівень професійності працівників.

Нагадаємо, що з 25 листопада 2018 року набули чинності зміни до Податкового та Митного кодексів, якими передбачена легалізація завезених з-за кордону автомобілів.

"Протягом 90 днів від цих змін, тобто до 22 лютого цього року, можна здійснити пільгове митне оформлення за зниженою ставкою акцизного податку. Починаючи з 23 лютого, водіям треба буде сплатити  повну ставку митного податку", - зазначив Диба.

Експерт нагадав, що була змінена форма розрахунку митного податку та посилена відповідальність за порушення митного права.  

"Так, наприклад, зараз вартість штрафів складає від 170 до 17 тис. грн., але з 25 травня поточного року почнуть діяти нові штрафи, які сягатимуть до 170 тис. грн. Також вирішили впровадити можливість конфіскації транспортних засобів", - додав він.

Варто зазначити, що через митницю у Дніпрі проходить близько сотні «євроблях» на день.

За словами фахівця, зараз на Дніпропетровщині зараз знаходиться близько 15-20 тис. транспортних засобів на іноземних номерах.

Раніше повідомлялося, що нові закони про розмитнення "євроблях" вже вступили в дію.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...