App Store Google Play

За минулий рік Дніпропетровська митниця поповнила держбюджет на 21,8 млрд. гривень

25.01.2019 16:40
За минулий рік Дніпропетровська митниця поповнила держбюджет на 21,8 млрд. гривень

У 2018 році митниця збільшила державний бюджет на 21 млрд. гривень, а через місяць набудуть чинності нові правила розмитнення "євроблях".  Про це сьогодні, 25 січня,  під час прес-конференції у медіацентрі «Інформатор» розповів заступник начальника Дніпропетровської ДФС Ігор Диба.

Як зазначається, одним із найважливіших завдань митниці є ефективне наповнення держбюджету.

«Протягом  2018 року митниця поповнила держбюджет на 21,8 млрд. грн., що на 2 млрд. грн. більше, аніж за попередній рік», - повідомив Диба.

Також результатом роботи митниці є запобігання правопорушень: було складено 521 протокол  на суму 108,2 млн. грн.

За словами фахівця, для митниці розробили нові показники ефективності, аби піднімати рівень професійності працівників.

Нагадаємо, що з 25 листопада 2018 року набули чинності зміни до Податкового та Митного кодексів, якими передбачена легалізація завезених з-за кордону автомобілів.

"Протягом 90 днів від цих змін, тобто до 22 лютого цього року, можна здійснити пільгове митне оформлення за зниженою ставкою акцизного податку. Починаючи з 23 лютого, водіям треба буде сплатити  повну ставку митного податку", - зазначив Диба.

Експерт нагадав, що була змінена форма розрахунку митного податку та посилена відповідальність за порушення митного права.  

"Так, наприклад, зараз вартість штрафів складає від 170 до 17 тис. грн., але з 25 травня поточного року почнуть діяти нові штрафи, які сягатимуть до 170 тис. грн. Також вирішили впровадити можливість конфіскації транспортних засобів", - додав він.

Варто зазначити, що через митницю у Дніпрі проходить близько сотні «євроблях» на день.

За словами фахівця, зараз на Дніпропетровщині зараз знаходиться близько 15-20 тис. транспортних засобів на іноземних номерах.

Раніше повідомлялося, що нові закони про розмитнення "євроблях" вже вступили в дію.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...