App Store Google Play

Верховний Суд поки заборонив інвентаризувати готель Парус в Дніпрі

25.01.2019 12:20
Верховний Суд поки заборонив інвентаризувати готель Парус в Дніпрі

У реєстрі судових рішень з'явилася постанова Верховного Суду щодо недобудованого готелю «Парус» в Дніпрі. В червні минулого року Господарський суд Дніпропетровської області розірвав договір купівлі-продажу комплексу, а вже в грудні це рішення підтвердив Центральний апеляційний господарський суд. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Гроші Інформатор.

Не погодившись з цим рішенням, компанія «Ромбус-Приват», з якою міськрада в 2005 році укладала договір, в січні 2019 року подала скаргу до Верховного Суду. Крім скарги було ще два клопотання. В одному компанія просила відновити термін подачі документів, а в іншому - призупинити дії рішень судів до того моменту, поки суперечку вирішить Верховний Суд.

У реєстрі сказано, що просити суд призупинити рішення компанію змусили спроби міськради Дніпра відібрати у "Ромбус-Приват" спірний об'єкт нерухомості - готельний комплекс «Парус». В якості підтвердження цих слів компанія заявила - майже через тиждень після рішення Центрального апеляційного госпсуду до недострою прийшли люди, які представилися комісією з мерії по інвентаризації. Але охорона їх не пустила. Такі дії в компанії розцінили як передчасні.

Як сказано в судовому реєстрі, земельну ділянку досі належить фірмі і до того моменту, поки суд не ухвалить рішення з готельного комплексу, будь-які дії можуть привести до ускладнення і так непростої ситуації.

У підсумку, суд вирішив відновити термін на касаційне оскарження постанови Центрального апеляційного госпсуду і рішення Господарського суду Дніпропетровської області і зупинити дію цих рішень. На практиці це може означати, що посилатися на рішення цих судів поки не можна.

До слова, міськрада подала свою скаргу по землі під «Парусом» і засідання суду відбудеться в кінці січня. А суперечка з приводу самої недобудованого готелю Верховний Суд розгляне в другій половині лютого. Ми будемо стежити за розвитком подій і про новини повідомимо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...