App Store Google Play

В Іларіоновому створюють комфортну школу європейського зразка

25 Січня 13:20
В Іларіоновому створюють комфортну школу європейського зразка

Комфортні класи, просторі кабінети, яскравий фасад. Такою буде Іларіонівська опорна школа після реконструкції. Підрядники вже замінили вікна та усі комунікації, утеплили покрівлю й фундамент. Нині тривають внутрішні роботи та термомодернізація фасаду. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«За завданням Президента України Петра Порошенка створюємо на Дніпропетровщині якісні умови для виховання та навчання підростаючого покоління. Реконструюємо старі заклади освіти, перетворюємо їх на сучасні та комфортні. Зараз у розпалі – капітальний ремонт Іларіонівської опорної школи», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Іларіонівську опорну школу – не впізнати

Школу в Іларіоновому збудували у 60-х роках ХХ століття. З того часу власними силами проводили косметичні ремонти, однак капітального – жодного. У старій школі вже протікав дах, на стінах з’явилися тріщини, у класах було прохолодно. Тепер заклад не впізнати.

«Ремонту школи зраділи не тільки вчителі, батьки та школярі. Зраділа вся Іларіонівська громада. У нас вже набагато тепліше та комфортніше», - розповіла виконуюча обов’язки директора Іларіонівської опорної школи Катерина Філатова.

У класах вже набагато тепліше

«Ми всі зраділи, коли школу почали реконструювати. Вона вже стала привабливою та дуже теплою. І вчителі, і діти йдуть до школи із задоволенням. Дуже приємно спостерігати, як кожного дня вона стає все гарнішою», - сказала вчитель початкових класів Світлана Прокопенко.

Підрядники повністю замінили системи водопостачання, опалення, електромережу та каналізацію. Нині тривають внутрішні роботи на третьому поверсі. Вже розширили коридори, змонтували каркаси під підвісні стелі, стіни – обшивають гіпсокартоном. Завершують утеплювати фасад.

Нині триває ремонт на третьому поверсі

«Із нетерпінням чекаємо, коли вже опинимось у відремонтованих та сучасних класах.  Мій старший брат навчався ще у «старій» школі, я – під час реконструкції, а моя молодша сестричка навчатиметься вже в оновленій», - розповіла учениця 11 класу Іларіонівської опорної школи Дарина Салімоненко.

 «Дуже подобається, що школа стає яскравою та мальовничою. Трохи заздрю малечі, яка буде навчатися у такій гарній будівлі. Сподіваюся, що теж  встигну побачити її вже із сучасним ремонтом усередині та усіма новітніми технологіями», - сказав учень 11 класу Іларіонівської опорної школи Денис Бойко.

Стіни обшивають гіпсокартоном

Після завершення реконструкції поруч зі школою планують звести сучасний стадіон.

В Іларіонівській школі – 825 учнів.

Раніше повідомлялося, що ДніпроОДА створила в регіоні ще одну сучасну школу робототехніки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...