App Store Google Play

Дніпряни різко розкритикували самопіар Геннадія Гуфмана

25.01.2019 14:20
Дніпряни різко розкритикували самопіар Геннадія Гуфмана

Діалоги з журналістами відомого своєю корупційною діяльністю колишнього чиновника Дніпропетровської міськради викликали у дніпрян зовсім не ту реакцію, на яку розраховував "соціально-ініціативний" Геннадій Гуфман. Місцеві мешканці розкритикували псевдомецената в коментарях під інтерв’ю, яке Гуфман дав одному місцевому виданню, інформує Дніпроград.

Спілкуючись з журналістами, Геннадій Гуфман хизується своїми добрими дворовими справами, при цьому уникаючи згадки про не зовсім чесне минуле і корупційні схеми на посаді керівника міською нерухомістю.

Втім, реакція дніпрян на матеріал виявилася більш ніж показовою: на 2-3 коментарі з подякою за "лавочки и заборчики" припадає кілька десятків з критикою діяльності сумнозвісного політика.

«Невже я один пам'ятаю про скомунізжені об'єкти комунальної власності, коли Гуфмана кермував комісією в міськраді? Та й взагалі прикро, що в нашій країні до цих пір є люди які купуються (з виборів у вибори) на "намиста" як папуаси. Дають гроші або роблять щось для будинку, беріть або дякуйте за допомогу, але голосуйте головою, а не шлунком», - закликав користувач соцмережі Facebook Олексій Іщенко.

 

Дніпрянин, який підписаний Олег Січеслав, доречно поцікавився, чи повернув Геннадій Гуфман 300 комунальних об’єктів викрадених разом з колишнім очільником ДніпроОДА Олександром Вілкулом. Не забули користувачі й про першу лікарню на вулиці Королека 22, яку за сприяння поточної влади Дніпра Гуфман доводить до стану руїни, аби побудувати на її місці багатоповерхівку.

«Краще б труби в підвалах поміняли, ліфти нові всім поставили, а парканчики вже розбирають потроху. І знову ні двора, ні кола», - пише дніпрянка Любов Алексєєнко.

Зазначимо, Геннадій Гуфман донедавна не прагнув публічності, ба більше, за роки проведенні у депутатському кріслі Дніпровській міській раді, з 2006 по 2015 рік мешканці округу, за яким він обирався, не знали про існування Гуфмана.  Нині по всьому місту розвішані плакати із обличчям «громадського діяча».

Нагадаємо, що восени 2015 року Служба безпеки України викрила схему систематичного привласнення бюджетних коштів в особливо великому розмірі. Організатором злочинної схеми був депутат Дніпропетровської міської ради, колишній директор одного з комунальних підприємств Геннадій Гуфман.

Раніше Вищий господарський суд не дозволив фірмам, пов’язаним з Геннадієм Гуфманом, заволодіти приміщенням Художнього салону в центрі Дніпра.

Натомість вже після Революції гідності й втрати покровителів у особі губернатора Колеснікова та секретаря міської ради Романенка Гуфман і пов’язані з ним особи намагалися вкрасти в держави стратегічний трубний інститут площею понад 7000 квадратних метрів у центрі Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...