App Store Google Play

Дніпрянам розповіли, які нововведення з'явились в Укрпошті протягом минулого року

25.01.2019 15:40
Дніпрянам розповіли, які нововведення з'явились в Укрпошті протягом минулого року

Протягом 2018 року дохід Укрпошти збільшили більше, ніж на 20%. На сьогодні тут за день відправляють більше посилок, ніж у 2016 році за один рік. Про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський під час прес-конференції в інформаційному центрі "Наше Місто", передає Дніпроград.

За його словами, за минулий рік Укрпошта реалізувала два великі проекту. Один з них - комп'ютеризація сільських відділень. На сьогодні комп'ютерами обладнали майже 1,5 тисячі таких відділень.

"Зробити це було складніше, ніж ми думали. Бо якщо це перший комп'ютер в селі, то до нього ще треба встановити грати, аби він не зник. У більшості сіл відділення не опалюються, а складна техніка має тримати температурний режим - довелося купляти ще й електричні обігрівачі. А інтернет ми знайшли лише у 60% цих селищ", - прокоментував Ігор Смілянський.

Ще однією проблемою виявилось небажання працівників навчатися працювати із новою технікою - заяви на звільнення через це вони отримали від 300 людей.

Другий проект, реалізований компанією - пересувне відділення, пілотний проект якого стартував у Чернігівський області. 

"Це єдиний проект, застосований в Україні, який сприятиме тому, що сільська мережа буде існувати", - додав директор Укрпошти Ігор Сікорський.

Також він додав, що зараз для користувачів компанії впровадили багато IT-рішень. Серед них - Telegram-бот, який допомагає відстежувати посилки у мобільному додатку.

Крім того, тут встановили понад майже 500 терміналів для прийому платіжних карток у відділеннях зв’язку Дніпропетровської області.

Раніше повідомлялося, що мешканцям Січеславщини доступна доставка замовлень з «Розетки» Укрпоштою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...