App Store Google Play

У школах Дніпропетровщини зафіксували факти розпилення сльозогінного газу, - справи розглядатиме суд

24.01.2019 14:40
У школах Дніпропетровщини зафіксували факти розпилення сльозогінного газу, - справи розглядатиме суд

Два дні поспіль, 22 ті 23 січня, поліція Дніпропетровщини отримувала повідомлення про факти розпилення сльозогінного газу у школах. Про це сьогодні, 24 січня, повідомила начальниця відділу ювенальної превенції Нацполіції у Дніпропетровській області Ганна Карпеченкова, передає Дніпроград.

Інциденти сталися у чотирьох навчальних закладах, у всіх випадках - правопорушниками стали неповнолітні учні. Газовими балончиками вони скористались, аби подивитись, як вони діють і що станеться далі. Зокрема, події відбулися у двох школах Амур-Нижньодніпровського району Дніпра - №44 і №57, а також у Вербківській загально-освітній школі. 

"Один з випадків навіть стався, коли у школі знаходився представник патрульної поліції. У цей день він проводив заняття для учнів шостого класу", - зазначила начальниця відділу ювенальної превенції Нацполіції у Дніпропетровській області Ганна Карпеченкова.

Як повідомили батьки дітей, які розпилювали сльозогінні речовини, балончики своїм дітям вони надали для захисту від собак.

Найбільш резонансний випадок стався у школі Самарського району Дніпра №122 - тут довелось двічі евакуювати усіх учнів та госпіталізувати чотирьох школярок. Одна з них досі залишається у дитячій обласній лікарні. Інші - проходять лікування вдома. За словами учня, який розпилив сльозогінний газ, він знайшов балончик на вулиці.

Голова ради НВК №122 Яна Бутирина також наголосила: у соцмережах почали з'являтися припущення, що розпилення речовин у різних школах пов'язане з новим челенджем. Утім, інформацію вона спростувала і зазначила, що це були поодинокі випадки.

Нині батьки правопорушників притягнуті до відповідальності - на них склали адміністративні протоколи за ст. 84 ч. 1 і ч. 3 Кодексу України про адмінправопорушення. Справи розглядатиме суд, який визначатиме, чи присутня вина батьків за невиконання своїх обов'язків.

Раніше повідомлялося, що поліція розслідуватиме інцидент з невідомою речовиною в дніпровській школі №40.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...