App Store Google Play

Дніпряни вийдуть на акцію аби нагадати чиновникам і правоохоронцям про події 26 січня 2014 року

24.01.2019 20:30
Дніпряни вийдуть на акцію аби нагадати чиновникам і правоохоронцям про події 26 січня 2014 року

В цю суботу учасники подій 26 січня 2014 року зберуться біля ДніпроОДА аби нагадати чиновникам та правоохоронцям про те, що організатори побиття активістів під час дніпровського Майдану досі не покарані. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Катерина Леонова, передає Дніпроград.

"Тоді над Дніпром міг бути повішений триколор кацапстана, і ми могли б повторити сценарій Донецька та Луганська... Але Ми не повторили. Всі разом вистояли, відбили - і люди, і політики, і бізнесмени. Час ще покаже, у кого і які були мотиви, втім, відповідь на одне питання очевидна: у нас немає тут війни, ми зупинили окупацію нашої землі далі, а також ми почали боротьбу з радянщиною і московською ідеологією у 21 столітті вже новими силами та інструментами", - пише вона.

На акцію біля ОДА запрошуються усі небайдужі дніпряни, яким важливо аби злочинці були покарані. Захід відбудеться 26 січня о 12:00.

"Приходьте, буде що згадати і про що розповісти одне одному. Вже за кілька місяців в ОДА пішли тисячі добровольців, які стали на захист і стоять досі. І саме там, надворі ОДА, цілодобово приїжджали добробати і їхали знову на фронт. Звідти почалося волонтерство, і там вперше ми зрозуміли, що таке втрачати і знову находити, ненавидіти, любити і допомагати", - зазначила Катерина Леонова.

Нагадаємо, що у свій час екс-заступника голови Дніпропетровської ОДА Ростислава Ботвінова і заступника голови обласної ради Дніпропетровщини Віктора Науменко звинувачували в організації побиття евромайданівцев 26 січня 2014 року. На думку обвинувачення, проти них зібрані "залізні" докази. На те, що вони знали та були відповідальні за "тітушок", на думку обвинувачення, вказують їхні посадові інструкції. Ботвінов був черговим в будівлі ОДА, Науменко – відповідальним за комунальні підприємства облради. Власне, в їдальні облради (тобто комунальному закладі) і було влаштовано дозвілля невідомим молодикам.

Ботвінов і Науменко були віддані на поруки нардепам з Опоблоку.

На те, що в адмінбудівлі був присутній Ростислав Ботвінов та інші посадовці, у своїх свідченнях вказувала потерпіла журналістка Наталія Біловицька. Науменко ж переконаний, що проти нього доказів у справі немає.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...