App Store Google Play

Дніпряни вийдуть на акцію аби нагадати чиновникам і правоохоронцям про події 26 січня 2014 року

24 Січня 20:30
Дніпряни вийдуть на акцію аби нагадати чиновникам і правоохоронцям про події 26 січня 2014 року

В цю суботу учасники подій 26 січня 2014 року зберуться біля ДніпроОДА аби нагадати чиновникам та правоохоронцям про те, що організатори побиття активістів під час дніпровського Майдану досі не покарані. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Катерина Леонова, передає Дніпроград.

"Тоді над Дніпром міг бути повішений триколор кацапстана, і ми могли б повторити сценарій Донецька та Луганська... Але Ми не повторили. Всі разом вистояли, відбили - і люди, і політики, і бізнесмени. Час ще покаже, у кого і які були мотиви, втім, відповідь на одне питання очевидна: у нас немає тут війни, ми зупинили окупацію нашої землі далі, а також ми почали боротьбу з радянщиною і московською ідеологією у 21 столітті вже новими силами та інструментами", - пише вона.

На акцію біля ОДА запрошуються усі небайдужі дніпряни, яким важливо аби злочинці були покарані. Захід відбудеться 26 січня о 12:00.

"Приходьте, буде що згадати і про що розповісти одне одному. Вже за кілька місяців в ОДА пішли тисячі добровольців, які стали на захист і стоять досі. І саме там, надворі ОДА, цілодобово приїжджали добробати і їхали знову на фронт. Звідти почалося волонтерство, і там вперше ми зрозуміли, що таке втрачати і знову находити, ненавидіти, любити і допомагати", - зазначила Катерина Леонова.

Нагадаємо, що у свій час екс-заступника голови Дніпропетровської ОДА Ростислава Ботвінова і заступника голови обласної ради Дніпропетровщини Віктора Науменко звинувачували в організації побиття евромайданівцев 26 січня 2014 року. На думку обвинувачення, проти них зібрані "залізні" докази. На те, що вони знали та були відповідальні за "тітушок", на думку обвинувачення, вказують їхні посадові інструкції. Ботвінов був черговим в будівлі ОДА, Науменко – відповідальним за комунальні підприємства облради. Власне, в їдальні облради (тобто комунальному закладі) і було влаштовано дозвілля невідомим молодикам.

Ботвінов і Науменко були віддані на поруки нардепам з Опоблоку.

На те, що в адмінбудівлі був присутній Ростислав Ботвінов та інші посадовці, у своїх свідченнях вказувала потерпіла журналістка Наталія Біловицька. Науменко ж переконаний, що проти нього доказів у справі немає.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...