App Store Google Play

Дніпряни вийдуть на акцію аби нагадати чиновникам і правоохоронцям про події 26 січня 2014 року

24 Січня 20:30
Дніпряни вийдуть на акцію аби нагадати чиновникам і правоохоронцям про події 26 січня 2014 року

В цю суботу учасники подій 26 січня 2014 року зберуться біля ДніпроОДА аби нагадати чиновникам та правоохоронцям про те, що організатори побиття активістів під час дніпровського Майдану досі не покарані. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Катерина Леонова, передає Дніпроград.

"Тоді над Дніпром міг бути повішений триколор кацапстана, і ми могли б повторити сценарій Донецька та Луганська... Але Ми не повторили. Всі разом вистояли, відбили - і люди, і політики, і бізнесмени. Час ще покаже, у кого і які були мотиви, втім, відповідь на одне питання очевидна: у нас немає тут війни, ми зупинили окупацію нашої землі далі, а також ми почали боротьбу з радянщиною і московською ідеологією у 21 столітті вже новими силами та інструментами", - пише вона.

На акцію біля ОДА запрошуються усі небайдужі дніпряни, яким важливо аби злочинці були покарані. Захід відбудеться 26 січня о 12:00.

"Приходьте, буде що згадати і про що розповісти одне одному. Вже за кілька місяців в ОДА пішли тисячі добровольців, які стали на захист і стоять досі. І саме там, надворі ОДА, цілодобово приїжджали добробати і їхали знову на фронт. Звідти почалося волонтерство, і там вперше ми зрозуміли, що таке втрачати і знову находити, ненавидіти, любити і допомагати", - зазначила Катерина Леонова.

Нагадаємо, що у свій час екс-заступника голови Дніпропетровської ОДА Ростислава Ботвінова і заступника голови обласної ради Дніпропетровщини Віктора Науменко звинувачували в організації побиття евромайданівцев 26 січня 2014 року. На думку обвинувачення, проти них зібрані "залізні" докази. На те, що вони знали та були відповідальні за "тітушок", на думку обвинувачення, вказують їхні посадові інструкції. Ботвінов був черговим в будівлі ОДА, Науменко – відповідальним за комунальні підприємства облради. Власне, в їдальні облради (тобто комунальному закладі) і було влаштовано дозвілля невідомим молодикам.

Ботвінов і Науменко були віддані на поруки нардепам з Опоблоку.

На те, що в адмінбудівлі був присутній Ростислав Ботвінов та інші посадовці, у своїх свідченнях вказувала потерпіла журналістка Наталія Біловицька. Науменко ж переконаний, що проти нього доказів у справі немає.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...