App Store Google Play

У Дніпрі відкрили фотовиставку до Дня Соборності України

23.01.2019 09:40
У Дніпрі відкрили фотовиставку до Дня Соборності України

22 січня 1919 року у Києві був підписаний Акт злуки.  Це означало створення єдиної Української Народної Республіки. Саме цим подіям присвятили фотовиставку громадські активісти Дніпропетровщини. Її відкрили у Дніпропетровській облдержадміністрації до Дня Соборності України. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі ДніпроОДА.

У холі облдержадміністрації 18 світлин. На зображеннях - діячі революційних подій 1919 року. А ще - копії історичних документів, святкові моменти січня 1919 року, які закарбувались на фотоплівці.

Виставку підготували за ініціативи громадських активістів Січеславщини.

«Фотовиставка присвячена Дню Соборності України. У цей день далекого 1919-го втілились багаторічні сподівання українського народу про воз’єднання та створення єдиної держави», - наголосив член Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства при Дніпропетровській облдержадміністрації Ігор Лючков.

Завітали на фотовиставку й учні дніпровських шкіл.

«Свято Соборності – дуже важливе. Адже і діти, і дорослі мають пам’ятати про минуле. Кожен повинен знати історію свого народу», - сказала учениця 9 класу школи №87 Владислава Зінчук.

Школярі впевнені – вкрай важливо пам’ятати про події минулого.

«Вивчаючи історію своєї країни, люди почнуть розуміти – як все відбувалось насправді. Вважаю, що це свято ніколи не втратить своєї актуальності», - зазначив учень 9 класу школи №87 Ілля Лоскутов.

Виставку можна переглянути за адресою: м. Дніпро, облдержадміністрація, просп. Поля, 1, 1-й поверх.

У Дніпропетровській облдержадміністрації провели круглий стіл - «Разом з власної волі з 1919 року». Громадські активісти та молодь Дніпропетровщини обговорили події 1919-го року.

Про історичну хронологію розповів член Дніпропетровської обласної організації «Всеукраїнське об’єднання ветеранів» Віктор Таратушка.

Раніше повідомлялося, що 22 січня, у Дніпрі, біля пам'ятного Хреста УНР на Соборній площі, відбулася акція до Дня Соборності України. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...