App Store Google Play

Дмитро Гнап обраний кандидатом в президенти від партії "Сила людей"

22 Січня 08:00
Дмитро Гнап обраний кандидатом в президенти від партії "Сила людей"

Після тривалих праймеріз кандидатом від політичної партії "Сила людей" обрано Дмитра Гнапа. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив сам Гнап, передає Дніпроград.

Втім, наразі для повноцінної реєстрації новоспеченого кандидата необхідно пройти декілька етапів. Зокрема, партія почала збирати кошт аби ЦВК допустила їхнього кандидата до виборів.

"Так, ми справді хочемо провести прозору, драйвову і несистемну виборчу кампанію. І тому нам дуже потрібна ваша підтримка. Щоб зібрати 2,5 мільйони гривень застави для реєстрації в ЦВК. Інші політики не поспішають звітувати вам де вони взяли гроші на заставу. Справді, де? Ми відзвітуємо до копійки. З цього починається чесність. З цього починається відповідальність", - написав Дмитро Гнап.

У свою чергу, в минулому один із претендентів на статус кандидата в президенти від "Сили людей" Вадим Шебанов підкреслив, що партія вкотре продемонструвала як треба проводити цивілізовану процедуру висування кандидатури від політичної сили. Окрім цього, він додав, що постать Дмитра Гнапа вже викликала певну реакцію серед так званих "глашатаїв" представників нинішньої влади.

"Ми можемо побачити, як в один день одразу декілька провідних блогерів, які пов'язані з певними особами що займають високі посади, почали лити бруд на Дмитра Гнапа. Це означає, що ми потрапили в самісіньке "яблучко", - розповів Вадим Шебанов.

Разом із цим, член партії наголосив, що українці не мають сприймати президента як особу, що здатна докорінно змінити нашу країну, адже ми наразі живемо в парламентсько-президентській республіці, де провідна роль належить Верховній Раді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...