App Store Google Play

Дмитро Гнап обраний кандидатом в президенти від партії "Сила людей"

22.01.2019 08:00
Дмитро Гнап обраний кандидатом в президенти від партії "Сила людей"

Після тривалих праймеріз кандидатом від політичної партії "Сила людей" обрано Дмитра Гнапа. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив сам Гнап, передає Дніпроград.

Втім, наразі для повноцінної реєстрації новоспеченого кандидата необхідно пройти декілька етапів. Зокрема, партія почала збирати кошт аби ЦВК допустила їхнього кандидата до виборів.

"Так, ми справді хочемо провести прозору, драйвову і несистемну виборчу кампанію. І тому нам дуже потрібна ваша підтримка. Щоб зібрати 2,5 мільйони гривень застави для реєстрації в ЦВК. Інші політики не поспішають звітувати вам де вони взяли гроші на заставу. Справді, де? Ми відзвітуємо до копійки. З цього починається чесність. З цього починається відповідальність", - написав Дмитро Гнап.

У свою чергу, в минулому один із претендентів на статус кандидата в президенти від "Сили людей" Вадим Шебанов підкреслив, що партія вкотре продемонструвала як треба проводити цивілізовану процедуру висування кандидатури від політичної сили. Окрім цього, він додав, що постать Дмитра Гнапа вже викликала певну реакцію серед так званих "глашатаїв" представників нинішньої влади.

"Ми можемо побачити, як в один день одразу декілька провідних блогерів, які пов'язані з певними особами що займають високі посади, почали лити бруд на Дмитра Гнапа. Це означає, що ми потрапили в самісіньке "яблучко", - розповів Вадим Шебанов.

Разом із цим, член партії наголосив, що українці не мають сприймати президента як особу, що здатна докорінно змінити нашу країну, адже ми наразі живемо в парламентсько-президентській республіці, де провідна роль належить Верховній Раді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...