App Store Google Play

Дмитро Гнап обраний кандидатом в президенти від партії "Сила людей"

22 Січня 08:00
Дмитро Гнап обраний кандидатом в президенти від партії "Сила людей"

Після тривалих праймеріз кандидатом від політичної партії "Сила людей" обрано Дмитра Гнапа. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив сам Гнап, передає Дніпроград.

Втім, наразі для повноцінної реєстрації новоспеченого кандидата необхідно пройти декілька етапів. Зокрема, партія почала збирати кошт аби ЦВК допустила їхнього кандидата до виборів.

"Так, ми справді хочемо провести прозору, драйвову і несистемну виборчу кампанію. І тому нам дуже потрібна ваша підтримка. Щоб зібрати 2,5 мільйони гривень застави для реєстрації в ЦВК. Інші політики не поспішають звітувати вам де вони взяли гроші на заставу. Справді, де? Ми відзвітуємо до копійки. З цього починається чесність. З цього починається відповідальність", - написав Дмитро Гнап.

У свою чергу, в минулому один із претендентів на статус кандидата в президенти від "Сили людей" Вадим Шебанов підкреслив, що партія вкотре продемонструвала як треба проводити цивілізовану процедуру висування кандидатури від політичної сили. Окрім цього, він додав, що постать Дмитра Гнапа вже викликала певну реакцію серед так званих "глашатаїв" представників нинішньої влади.

"Ми можемо побачити, як в один день одразу декілька провідних блогерів, які пов'язані з певними особами що займають високі посади, почали лити бруд на Дмитра Гнапа. Це означає, що ми потрапили в самісіньке "яблучко", - розповів Вадим Шебанов.

Разом із цим, член партії наголосив, що українці не мають сприймати президента як особу, що здатна докорінно змінити нашу країну, адже ми наразі живемо в парламентсько-президентській республіці, де провідна роль належить Верховній Раді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...