App Store Google Play

Реабілітація постраждалих бійців із наслідками травм кінцівок у незадовільному стані, - експерт

21 Січня 16:00
Реабілітація постраждалих бійців із наслідками травм кінцівок у незадовільному стані, - експерт

Від початку бойових дій на Сході країни до обласної клінічної лікарні Дніпра направили на лікування більше трьох тисяч поранених українських військових. У 2018 році - тут від серйозних поранень лікувались майже 250 бійців. Про це сьогодні, 21 січня, під час прес-конференції у медіахолдінгу "Відкритий" повідомив травматолог-ортопед Олександр Лоскутов, передає Дніпроград.

За його словами, кількість поранених у лікарні зменшилась у наслідок того, що нині військові медики пройшли якісну підготовку. Також причиною стала велика кількість лекцій і практичних занять, які лікарні регіону провели для медпрацівників сусідніх областей.

Нині надання допомоги здійснюється у декілька етапів. На першому - сили направляють на збереження життя пораненого.

"Всі вогнепальні рани забруднені, через різноманітні інфекції вони проходять з ускладненнями. Тому для початку необхідно провести ліквідування локальної інфекції, відновлення шкірних покровів", - прокоментував травматолог-ортопед Олександр Лоскутов.

Далі відбувається етап збереження кінцівок.

"На сьогодні у лікарні залишились хлопці, які мають наслідки цих травм. У більшості випадків - це деформації кінцівок. Бійці проходять реконструктивні операції, основний напрямок яких - відновити довжину кінцівок та функції суглобів," - додав Олександр Лоскутов.

Останні етап - реабілітація. Утім, стан системи реабілітації постраждалих із наслідками травм кінцівок фахівець у галузі травматології оцінює незадовільно.

"Ми маємо недостатню кількість непідготовлених спеціалістів-реабілітологів. І не обов'язково людина, яка знаходиться у центрі, матиме гарні умови для перебування. Із ним потрібно проводити індивідуальну роботу", - зазначив травматолог-ортопед Олександр Лоскутов.

Зазначимо, що серед проблем військової медицини, які виділяють експерти і те, що 95% військових ЗСУ потребують стоматологічної санації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...