App Store Google Play

Дніпро витратить на розвиток туризму 20 млн

21.01.2019 13:20
Дніпро витратить на розвиток туризму 20 млн

В туристичних пріоритетах Дніпра на цей рік – розвиток територій козацьких фортець і космічний туризм. Більше 20 мільйонів гривень витратить у 2019 році місто Дніпро на реалізацію Програми активізації туристичного потенціалу міста. Про це в повідомляє Дніпроград з посиланням на Zruchno.Travel.

"Нами вже прийнято новий бюджет міста. Ми сподіваємось, що на ці заходи буде витрачено не менше 20 мільйонів гривень, але протягом року туристичний бюджет ще буде корегуватися міськрадою в робочому режимі", – зазначив секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара.

Згідно з інформацією, наданою міськрадою, 2019 рік у туризмі Дніпра пройде під гаслом: "Дніпро – космічна столиця". Основні розважальні заходи та проекти впроваджуватимуться на підтримку цієї теми. Зокрема, будуть розроблені туристичні маршрути, створені нові туристичні об’єкти, серед яких проект повної реконструкції та закупки обладнання для Планетарію, що буде реалізовано спільно з комерційною компанією Noosphere. Також міська влада веде перемовини з провідними космічними підприємствами міста щодо відкриття дверей для туристів в рамках розвитку індустріального туризму.

Крім того, за словами секретаря міськради, зараз триває процес юридичного оформлення земельної ділянки, на якій розташовані залишки Новобогородицької фортеці на місці давнього козацького міста Стара Самар. До 2020 року тут планують відновити елементи фортифікації, побудувати інфраструктуру та перетворити старовинну територію на повноцінний туристичний об’єкт.

"Для того, щоб почати будівництво, ми маємо отримати право користування ділянкою, а це складний процес, оскільки йдеться про історичну пам’ятку національного значення. Це буде історико-культурний комплекс "Стара Самар", який збиратиме тисячі туристів. Місцеві мешканці вже і зараз використовують залишки фортеці для масових заходів – проводят фестивалі "Самар-Дніпро-Фест", "Джура-Самар-Фест", свято Івана Купала. На тому місці, де колись стояли козаки і захищали нашу державу, і зараз є місце сили та притягнення людей", – наголосив Олександр Санжара.

За його словами, цю історичну територію і надалі активно розвиватимуть за рахунок фестивалів.

Нагадаємо, на комунальне підприємство "Розвиток Дніпра" виділяють чималу частину фінансування. Підприємство призначене для введення в місто інноваційних технологій та його розвиток. Проте в Держаудит службі переконані, що більше половини бюджету, яке витрачало це підприємство протягом року, ніяк не стосується інновацій та розвитку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...