App Store Google Play

Дніпро витратить на розвиток туризму 20 млн

21.01.2019 13:20
Дніпро витратить на розвиток туризму 20 млн

В туристичних пріоритетах Дніпра на цей рік – розвиток територій козацьких фортець і космічний туризм. Більше 20 мільйонів гривень витратить у 2019 році місто Дніпро на реалізацію Програми активізації туристичного потенціалу міста. Про це в повідомляє Дніпроград з посиланням на Zruchno.Travel.

"Нами вже прийнято новий бюджет міста. Ми сподіваємось, що на ці заходи буде витрачено не менше 20 мільйонів гривень, але протягом року туристичний бюджет ще буде корегуватися міськрадою в робочому режимі", – зазначив секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара.

Згідно з інформацією, наданою міськрадою, 2019 рік у туризмі Дніпра пройде під гаслом: "Дніпро – космічна столиця". Основні розважальні заходи та проекти впроваджуватимуться на підтримку цієї теми. Зокрема, будуть розроблені туристичні маршрути, створені нові туристичні об’єкти, серед яких проект повної реконструкції та закупки обладнання для Планетарію, що буде реалізовано спільно з комерційною компанією Noosphere. Також міська влада веде перемовини з провідними космічними підприємствами міста щодо відкриття дверей для туристів в рамках розвитку індустріального туризму.

Крім того, за словами секретаря міськради, зараз триває процес юридичного оформлення земельної ділянки, на якій розташовані залишки Новобогородицької фортеці на місці давнього козацького міста Стара Самар. До 2020 року тут планують відновити елементи фортифікації, побудувати інфраструктуру та перетворити старовинну територію на повноцінний туристичний об’єкт.

"Для того, щоб почати будівництво, ми маємо отримати право користування ділянкою, а це складний процес, оскільки йдеться про історичну пам’ятку національного значення. Це буде історико-культурний комплекс "Стара Самар", який збиратиме тисячі туристів. Місцеві мешканці вже і зараз використовують залишки фортеці для масових заходів – проводят фестивалі "Самар-Дніпро-Фест", "Джура-Самар-Фест", свято Івана Купала. На тому місці, де колись стояли козаки і захищали нашу державу, і зараз є місце сили та притягнення людей", – наголосив Олександр Санжара.

За його словами, цю історичну територію і надалі активно розвиватимуть за рахунок фестивалів.

Нагадаємо, на комунальне підприємство "Розвиток Дніпра" виділяють чималу частину фінансування. Підприємство призначене для введення в місто інноваційних технологій та його розвиток. Проте в Держаудит службі переконані, що більше половини бюджету, яке витрачало це підприємство протягом року, ніяк не стосується інновацій та розвитку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...