App Store Google Play

В Кривому Розі поліція вилучила агітацію Садового та склала протокол

20 Січня 17:00
В Кривому Розі поліція вилучила агітацію Садового та склала протокол

18 січня спостерігачі в Кривому Розі зафіксували розповсюдження агітаційної продукції без вихідних даних та звернулись до поліції, яка вилучила друковану продукцію та склала протокол. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ОПОРА.

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА виявили агітаційний намет об'єднання «Самопоміч». Там розповсюджувалась партійна газета від 22 грудня 2018 року,  в якій містились матеріали про діяльність кандидата на посаду Президента України Андрія Садового.

Також у цьому наметі розповсюджувались календарі з логотипом Об'єднання  «Самопоміч» та листівки з передвиборчою програмою кандидата Андрія Садового без відомостей про друк, тираж та відповідальну особу.

Активісти викликали на місце події поліцію. Слідча група склала протокол та вилучила всі листівки з передвиборчою програмою Андрія Садового.

Як зазначають спостерігачі, на місце події також прибули представники Об'єднання «Самопоміч». Як вдалось з'ясувати, за роботу в палатці агітатор отримує 100 грн/день.

Нагадаємо, 14-17 січня в Дніпрі активно почала поширюватись рекламна продукція агітаційного характеру від кандидата на посаду Президента України Анатолія Гриценка з ознаками порушення виборчого законодавства.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...