App Store Google Play

На Січеславщині запустять пілотний проект із телемедицини

19 Січня 09:45
На Січеславщині запустять пілотний проект із телемедицини

Січеславщина стане одним із регіонів, у якому запустять пілотний проект із телемедицини. Його мета - підсилити медицину у селах та покращити зв'язок із сільськими лікарями. Про це повідомляє Дніпроград зі слів в. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун.

"Скажімо, сімейний лікар у селі хоче консультувати свого пацієнта із кардіологом. Замість того, щоб кардіолог приїхав до села або пацієнт мусив їхати до міста, це можна буде робити за допомогою телемедицини", - зазначила очільниця МОЗ.

Нині для цього закуповують обладнання, створюють програмне забезпечення та вирішують, у який спосіб відбуватиметься оплата послуг. На це кожній області виділили 5 мільярдів гривень. 

"Дніпропетровська область - один з тих регіонів, які мають пілотно розробити цю мережу", - додала Уляна Супрун.

Зазначимо, що наразі  за підтримки партнерів проекту зі Світового банку вже розробили хендбук — технічне задання для запровадження в амбулаторіях телемедицини.

Раніше повідомлялося, що однією з областей, в якій буде тестуватися це нововведення у сільських амбулаторіях за чотирма нозологіями, стане Дніпропетровська. 

Дізнавайтеся найсвіжіші новини першими: підписуйтесь на наш канал у Telegram та на сторінку в Instagram. А також не забувайте долучатися до нашого каналу на YouTube.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...