App Store Google Play

На Січеславщині запустять пілотний проект із телемедицини

19 Січня 09:45
На Січеславщині запустять пілотний проект із телемедицини

Січеславщина стане одним із регіонів, у якому запустять пілотний проект із телемедицини. Його мета - підсилити медицину у селах та покращити зв'язок із сільськими лікарями. Про це повідомляє Дніпроград зі слів в. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун.

"Скажімо, сімейний лікар у селі хоче консультувати свого пацієнта із кардіологом. Замість того, щоб кардіолог приїхав до села або пацієнт мусив їхати до міста, це можна буде робити за допомогою телемедицини", - зазначила очільниця МОЗ.

Нині для цього закуповують обладнання, створюють програмне забезпечення та вирішують, у який спосіб відбуватиметься оплата послуг. На це кожній області виділили 5 мільярдів гривень. 

"Дніпропетровська область - один з тих регіонів, які мають пілотно розробити цю мережу", - додала Уляна Супрун.

Зазначимо, що наразі  за підтримки партнерів проекту зі Світового банку вже розробили хендбук — технічне задання для запровадження в амбулаторіях телемедицини.

Раніше повідомлялося, що однією з областей, в якій буде тестуватися це нововведення у сільських амбулаторіях за чотирма нозологіями, стане Дніпропетровська. 

Дізнавайтеся найсвіжіші новини першими: підписуйтесь на наш канал у Telegram та на сторінку в Instagram. А також не забувайте долучатися до нашого каналу на YouTube.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...