App Store Google Play

В театрі опери та балету представили нового художнього керівника Володимира Назарова

18 Січня 15:20
В театрі опери та балету представили нового художнього керівника Володимира Назарова

Сьогодні, 18 січня, в Дніпропетровському академічному театрі опери та балету представили нового художнього керівника Володимира Назарова. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Володимир Назаров - відомий актор та режисер, який левову частину свого життя працював у Росії. Втім, після початку антиукраїнської політики в РФ, Назаров відмовився підтримувати путінський режим та був змушений покинути країну. Актор народився у Новомосковську, тож не дивно що після вигнання з Росії, він переїхав працювати саме у Дніпро. Протягом останніх двох років Володимир Назаров працював у Національному театрі ім. Тараса Шевченка в Дніпрі. Проте, нещодавно йому запропонували зайняти посаду художнього керівника театру опери та балету, з чим Назаров і погодився.

"Після зустрічей з творчим колективом та експертами творчого життя нашого міста області, була запропонована кандидатура Володимира Назарова на посаду художнього керівника театру. Він погодився і сьогодні я вже представив його творчому колективу в цьому статусі", - розповів голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Також він додав, що завдання як нового директора, так і нового художнього керівника полягає в тому аби підняти рівень театру та зробити так, щоб заклад міг заробляти не віддаючи своє приміщення під ярмарок білоруського трикотажу, а демонструючи публіці якісні та цікаві вистави. Незабаром колектив театру вирушить на гастролі по Україні та закордон.

"Наразі моя задача - вивести театр на новий рівень. Ми повинні поставити такі вистави, які б можна було показувати не тільки в Дніпрі чи Києві, а у Відні, Лондоні чи Парижі. Перш ніж щось обіцяти, мені потрібно більш тісно познайомитися з колективом театру, оцінити його можливості", - розповів Володимир Назаров.

Режисер зауважив, що його мрією є якісно поставити в дніпровському театрі класичну оперу.

Нагадаємо, що нещодавно конкурсна комісія при театрі опери та балету назвала безталанною Народну артистку України Валентину Коваленко. Окрім цього, в Дніпрі спалахнув скандал навколо призначення директора театру опери та балету.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...