App Store Google Play

На Січеславщині побудували ще одну сучасну котельню на біопаливі

18.01.2019 16:00
На Січеславщині побудували ще одну сучасну котельню на біопаливі

Екологічна та економна. На території Дніпропетровської клінічної психіатричної лікарні побудували сучасну автономну котельню. Вона – для двох обласних медзакладів  та житлового будинку. Працює на пелетах. Котельню звели коштом інвесторів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Забезпечити енергонезалежність Дніпропетровщини – завдання Президента України Петра Порошенка. В області з’являється все більше екологічних та економних котелень, які працюють на альтернативному паливі. Одну з них нині побудували у Дніпрі за рахунок інвесторів. Вона забезпечить теплом житловий будинок на Ігрені та два медзаклади» - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

У Дніпрі побудували котельню на біопаливі

Нова котельня опалюватиме, зокрема, Дніпропетровську психіатричну лікарню. Вона - одна з найбільших в Україні.

«Лікарня складається з понад 40 окремих будівель. Ми були дуже задоволені, коли звели нову котельню. Вона повністю автоматизована, нею простіше управляти. В усіх відділеннях стало тепліше та комфортніше», - сказав  виконуючий обов’язки головного лікаря Дніпропетровської клінічної психіатричної лікарні Юрій Завалко.

Потужність котельної  - 6 МВт

Нова котельня – екологічна та енергоефективна. Її потужність – 6 МВт. Вона генерує тепло з пелетів – таке біопаливо не забруднює навколишнє середовище.

«Використовувати пелети набагато вигідніше, ніж газ. Опалення буде дешевшим. Завдяки новій котельні економія на комунальних платежах сягне майже 30%», - наголосив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.  

Котельня – на території Дніпропетровської клінічної психіатричної лікарні

«Нова котельня повністю автоматизована, і ручна праця людини тут – мінімальна. Робота оператора полягає у візуальному контролі та спостереженні за датчиками», - розповів майстер котельної Валерій Бабіч.

Нині котельня працює у тестовому режимі. На повну потужність її запустять після перевірки та налаштування усього обладнання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...