App Store Google Play

У Дніпрі з’явилася нова організація для допомоги хворим на цукровий діабет

17.01.2019 16:40
У Дніпрі з’явилася нова організація для допомоги хворим на цукровий діабет

Нещодавно у Дніпрі з’явилася нова організація для допомоги людям, хворим на цукровий діабет (ЦД). Про це сьогодні, 17 січня, під час прес-конференції повідомили члени громадської організації «Щасливий діабет», передає Дніпроград.

Експерти зазначили, що на сьогодні в Україні цукровий діабет має тенденцію постійного зростання.

«Близько 40% населення зіштовхується з цією хворобою та її ускладненнями. Існує два види цукрового діабету – перший, або інсулінозалежний, від якого найчастіше потерпають діти, та другий, «діабет дорослих». Наша організація допомагає сім’ям, котрі мають залежних від інсуліну дітей», - повідомила член організації «Щасливий діабет» Владислава Машталір.

Зазначимо, що ЦД першого типу – дуже агресивна хвороба, яка не залежить від способу життя чи їжі. Немає препаратів, які б повністю змогли викорінити хворобу з організму.

«Для допомоги хворим у нас є група психологів-волонтерів, які щонеділі проводять групові сімейні тренінги», - додала вона.

Та окрім тренінгів і психологічної допомоги, хворі мають потребу в інсуліні й за законом мають його отримувати.

«З серпня 2018 року діти, хворі на цукровий діабет, припинили отримувати протидіабетичний засіб «Хумулін». Внаслідок чого потрібно шукати нові ліки, або ж купувати ці самі за власні кошти», - розповіла Ярослава Васьковська, яка також є членом організації «Щасливий діабет».

Також вона зазначила, що на ліки, помпи та шприці хворі витрачають більше 11 тис. грн. на місяць.

Організація «Щасливий діабет» запрошує хворих на цукровий діабет приєднатися до них, аби набратися досвіду, знайти нових друзів та отримати психологічну допомогу. Також закликають меценатів та благодійні фонди не стояти осторонь цієї проблеми.

Нагадуємо, що лікарі розповіли дніпрянам, як розпізнати діабет та уникнути захворювання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...