App Store Google Play

У Дніпрі з’явилася нова організація для допомоги хворим на цукровий діабет

17.01.2019 16:40
У Дніпрі з’явилася нова організація для допомоги хворим на цукровий діабет

Нещодавно у Дніпрі з’явилася нова організація для допомоги людям, хворим на цукровий діабет (ЦД). Про це сьогодні, 17 січня, під час прес-конференції повідомили члени громадської організації «Щасливий діабет», передає Дніпроград.

Експерти зазначили, що на сьогодні в Україні цукровий діабет має тенденцію постійного зростання.

«Близько 40% населення зіштовхується з цією хворобою та її ускладненнями. Існує два види цукрового діабету – перший, або інсулінозалежний, від якого найчастіше потерпають діти, та другий, «діабет дорослих». Наша організація допомагає сім’ям, котрі мають залежних від інсуліну дітей», - повідомила член організації «Щасливий діабет» Владислава Машталір.

Зазначимо, що ЦД першого типу – дуже агресивна хвороба, яка не залежить від способу життя чи їжі. Немає препаратів, які б повністю змогли викорінити хворобу з організму.

«Для допомоги хворим у нас є група психологів-волонтерів, які щонеділі проводять групові сімейні тренінги», - додала вона.

Та окрім тренінгів і психологічної допомоги, хворі мають потребу в інсуліні й за законом мають його отримувати.

«З серпня 2018 року діти, хворі на цукровий діабет, припинили отримувати протидіабетичний засіб «Хумулін». Внаслідок чого потрібно шукати нові ліки, або ж купувати ці самі за власні кошти», - розповіла Ярослава Васьковська, яка також є членом організації «Щасливий діабет».

Також вона зазначила, що на ліки, помпи та шприці хворі витрачають більше 11 тис. грн. на місяць.

Організація «Щасливий діабет» запрошує хворих на цукровий діабет приєднатися до них, аби набратися досвіду, знайти нових друзів та отримати психологічну допомогу. Також закликають меценатів та благодійні фонди не стояти осторонь цієї проблеми.

Нагадуємо, що лікарі розповіли дніпрянам, як розпізнати діабет та уникнути захворювання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...