App Store Google Play

Оксана Томчук підбила річні підсумки діяльності Державної фіскальної служби області

17.01.2019 15:00
Оксана Томчук підбила річні підсумки діяльності Державної фіскальної служби області

Протягом 2018 року органами ГУ ДФС у Дніпропетровській області забезпечено надходження до бюджетів усіх рівнів 92,6 млрд грн.

Про це сьогодні, 17 січня, під час підсумкової прес-конференції повідомила в. о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

"Всі ми розуміємо, наскільки це велика цифра. Цьогоріч в бюджети надійшло на 16,3 млрд грн (або на 21%) більше ніж торік. В рамках країни це дуже непогані показники - на сьогодні Дніпропетровщина є однією з бюджетоутворюючих в Державі", - прокоментувала Оксана Томчук.

З Дніпропетровської області до державного бюджету надійшло 68,4 млрд. грн, що на 12,6 млрд грн (або на 23%) більше, ніж минулого року. До місцевих бюджетів області надійшло 24,2 млрд грн, що на 3,7 млрд грн (або на 18%) більше, ніж за 2017 рік.

"В абсолютних цифрах щодо територіальних центрів маємо такі показники: Дніпро отримало 10,895 млрд грн, Кривий Ріг - 4,830 млрд грн, Кам'янське - 1,4 млрд грн, Нікополь - 661 млн грн, Павлоград - 495 млн грн", - розповіла Оксана Томчук.

Єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування зібрано 13,6 млрд грн, що перевищує минулорічні показники на 2,1 млрд грн (або на 21%).

Минулоріч податкова області особливу увагу приділила детінізації зайнятості населення. Відтак, за результатами контрольно-перевірочних заходів фіскальної служби Дніпропетровщини офіційно працевлаштовано 3 тисячі 608 осіб. До бюджету надійшло майже 2,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 2,9 млн грн єдиного внеску та понад 201 тис грн військового збору. 

Також протягом 2018 року на Дніпропетровщині майже 71% судових справ вирішено на користь держави. Сума коштів, захищених правовиками ДФС регіону, складає 2,2 млрд гривень. 

"Хочу подякувати платникам податків за порозуміння та збалансованість у взаємовідносинах із податковим управлінням. Саме завдяки цьому обласна ДФС з року в рік продовжує збільшувати надходження у бюджети країни. Також зазначу, що фіскальна служба для суб'єктів господарювання - сервісний центр.  І ми не маємо цілі отримувати кошти за рахунок санкцій і штрафів", - зазначила Томчук.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...