App Store Google Play

Міськрада намагається закрити школу №19 аби розчистити територію навколо незаконної забудови?

17.01.2019 09:00
Міськрада намагається закрити школу №19 аби розчистити територію навколо незаконної забудови?

Нещодавно на сайті Дніпровської міської ради з'явився документ, згідно якого планувалося ліквідувати школу №19 та об'єднати її зі школою №21. Як виявилося, територія школи, яку планували закрити, знаходиться одразу біля сумнозвісної "каракатиці братів Каснерів" - незаконної забудови, яка з'явилася на цьому місці кілька років тому, повідомляє Дніпроград.

Будівництво "каракатиці" у свій час здійснювали невстановлені особи без проекту, дозвільних документів та права користування комунальною землею. Згодом розслідування стосовно незаконних захоплень земельних ділянок братами Каснерами у центральних районах Дніпра ініціював нардеп Андрій Денисенко. Після кількох років розслідувань та судової тяганини, зазначену незаконно зведену будівлю було визнано комунальною власністю громади Дніпра. Здавалося б, в цій історії було поставлено крапку.

Проте, як вже зазначалося, Дніпровська міська рада вкотре раптово вирішила "оптимізувати" освіту в місті і видала рішення про ліквідацію школи №19. Ця школа знаходить прямо біля "каракатиці", тому не виключено, що таким чином міські можновладці вигадали як вигідно "прилаштувати" незаконну будівлю, розчистивши землю навколо.

Не дивно, що це викликало обурення серед батьківського колективу школи. Аби заспокоїти батьків та педагогів, у школу №19 завітав сам заступник міського голови Олександр Шикуленко. Як проходило спілкування підопічного Філатова з батьками можна побачити на відеозаписі, який на своїй сторінці у Facebook виклала Ольга Рябчинська. Шикуленко отримав на свою адресу численні обвинувачення в тому, що він каже неправду щодо майбутнього школи, а також те, що ніяких попередніх зустрічей і обговорень міськрада з батьками не проводила.

Очевидно, налякані неочікуваним резонансом, підопічні Філатова дали задню. 16 січня Ольга Рябчинська повідомила, що рішення про ліквідацію школи скасовано. Втім, вона також додала, що батьки не вірять чиновникам і будуть й надалі захищати школу від знищення.

"Сьогодні це рішення щодо об'єднання нашої школи з СШ №21 скасовано департаментом освіти, наша школа отримала листа, але ми не віримо чиновникамй і стаємо на шлях розбудови нашої школи, щоб нікому більше ця ідея на думку не спала", - написала вона.

Не виключено, що школа №19 може повторити долю школи №10, яка вже кілька років також відбивається від недоброчесних забудовників.

Варто зазначити, що під час візиту до Дніпра Генерального прокурора України Юрія Луценка, міський голова Дніпра водив його на "екскурсію" до скандальної забудови біля школи №19 і хвалився досвідом боротьби з беззаконням. Втім, як бачимо, чиновникам знадобилося лише декілька місяців аби взяти це беззаконня у свої руки та направити його вже проти дітей та батьків навчального закладу.

Нагадаємо, що лише нещодавно Дніпровська міська рада після декількох місяців "війни" з батьками та працівниками шкіл, скасувала сумнозвісний наказ №29.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...