App Store Google Play

Філатов увімкнув адмінресурс для кандидата в президенти Гриценка

17.01.2019 17:00
Філатов увімкнув адмінресурс для кандидата в президенти Гриценка

Дніпровська міська рада почала підтримувати місцевий штаб кандидата в президенти Анатолія Гриценка та навіть залучати комунальників задля виконання їхніх "замовлень". Такий висновок можна зробити з допису начальника виборчого штабу кандидата Германа Назаренка, повідомляє Дніпроград.

Назаренко на своїй сторінці у Facebook публічно повідомив, що він особисто розібрався з проблемою біля одного з будинків на проспекті Яворницького із залученням ресурсів міськради.

"У пана Кирила Ващенка вчора було питання щодо ситуації з заваленими каналізаційними колодязями будинку №41 по проспекту Яворницького в Дніпрі. Пообіцяв особисто розібратися в ситуації. Сьогодні аварійники і техніка вже виконали всі роботи і звільнили колодязі", - написав Назаренко, сам поставивши у список виконавців власний штаб і Дніпровську міську раду.

Зазвичай, комунальні служби Дніпра не поспішають виконувати заявки пересічних громадян, але в цьому випадку все відбулося навпаки. Не виключено, що така симпатія з боку комунальних служб, підпорядкованих Філатову, виникла через зв'язок його головного бізнес-партнера Геннадія Корбана з місцевою командою Анатолія Гриценка. Зокрема, на будівлі, яка належить Корбану, нещодавно замість партійної символіки "УКРОПу раптово з'явився величезний банер з обличчям Гриценка.

Таким чином, у Дніпрі продовжується кулуарна передвиборча гра, яка очевидно йде у розріз з публічними заявами місцевого політикуму.

Зазначимо, що нещодавно у команді Гриценка на Дніпропетровщині помітили людей Геннадія Корбана. Проте відповіді на запитання, чи зустрічався Гриценко із Корбаном особисто, потенційний кандидат у президенти уникнув.

Нагадаємо, в Дніпрі на новорічні свята поширювались листівки, у яких міський голова Борис Філатов і Президент Петро Порошенко спільно вітали бюджетників зі святами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...